Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha valakinek a szülei NAGYON szigorúak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Inkább kicsit sajnálom az illetőt :S

Bár attól is függ, hogy mit értünk nagyon szigorú alatt jelen esetben.

2013. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé azok. Nem nagyon díjazzák, ha többször akarok menni be a városba. Ha jönne ide a faluba ismerősöm fiú, akkor az lenne, hogy minek akarok kimenni, ki az meg ilyenek. Suli mindig az első helyen van náluk. Azt akarnák, hogy éjjel-nappal tanuljak. (olyan közepes tanuló vagyok)
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én időmben ciki volt. Én nagyon szenvedtem tőle. De remélem most ezt másképp fogják már fel. 37/N
2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha szigorúak, csak akkor ésszel csinálják.

Volt ismerősöm, az apja folyton üvöltözött a gyerekével, mit hogy kellene, csak éppen példát nem mutatott, hogy ő is ugyanúgy csinálja. És még jókat is röhögött ezen.

2013. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol kezdődik a nagyon szigorú kategória, de az én szüleim elég szigorúak szerintem. Megértem őket, valamelyest igazuk van, de eljön majd az idő, amikor nem ők fognak már szabályozni. Egyébként a barátaim elfogadják így, nem tartják cikinek, inkább sajnálnak.
2013. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!