Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nem találom a korosztályomb...

Ha nem találom a korosztályomban/osztálytársaim közt a helyem velem van baj?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem középsulis. Én azt hittem, az általános után itt megtalálom a helyem. Örültem, hogy lezárhattam az általánost, mert ott gyakran bántottak, így alig vártam, hogy vége legyen. Aztán lehet, itt rosszabb lesz... Az osztály nagy része cigizik, piázik vagy az Instán él, mindent kirak magáról. Meg soknak barátja van. Nyilván ezek nem is lennének olyan nagy problémák, de a teremben cigiznek, meg bántanak engem. Múltkor az egyik osztálytársam egy késsel hadonászott. Nagyon nem tetszik a stílusuk, ahogy viselkednek, de az osztálytársaim nagy részének ez tetszik, vagy ez nekik is a mentalitásuk. Engem nagyon triggerelnek a legapróbb dolgok is. Valahogy úgy érzem, megint olyan, mint általánosban. Ott is volt, hogy fizikailag bántottak, vagy késsel jöttek felém, meg hozzám rakták. Olyan, mintha újra élném az egészet. Már a legapróbb dolgok is felidegesítenek, pl. ha sokan csak a leckét kérik el tőlem, meg csak erre vagyok jó. Tudom, ezek nagyon apró dolgok, de a késes dolog azért nem apró. De mindenkinek tetszett, meg szórakoztak a késsel, bennem meg rossz dolgok jöttek fel. Lehet, velem van nagy probléma, de nem ezektől érzem én jól magam, hogy részeg legyek és cigizek még osztálykirándulásokon is. Meg egymást kibeszélik, utána benyalnak nekik. Tudom, lehet, nem nagyok a problémáim, de nagyon nem találom a helyem, és ez nagyon rossz.


16/L



okt. 7. 01:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10. Keressek a környékben valami jó hírű iskolát. Valószínűleg ott is lesznek hasonló típusú emberek, de valószínűleg kisebb mértékben.

Hány éves vagy? Ha már 16 vagy akkor átmehetsz esti suliba is, ott nem hiszem, hogy vannak ilyen karakterek

okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyesek olyan válaszokat írnak, látszik, hogy az ókorban járták ki a gimit. Abból erkölcsi-morális kérdést csinálni, hogy beköpd-e őket értelmetlen. A leírtak alapján az osztály "kiszolgáltatottabb" részébe tartozol így ha másoknak "teszel keresztbe" talán még neked hoz több rosszat. Persze idegesítő lehet és én is legszivesebben azt tenném a helyedben de ezt jobb átgondolni. Mint végzős mondom (habár nekem egészen normális osztályom van) nagyon sokat fognak az osztálytársaid változni a 4 év alatt. 9. első fél évére ne vegyél mérget, még ők is msáshogyan viselkednek, mint amilyenek alapból lennének. A klikkek idővel cserélődnek, annyira nem ismeritek egymást, hogy ez így maradon. Iskolában cigizés mindig is volt és lesz is. A késsel hadonászós hülyegyerekekről pedig az nyugtasson, hogy általában ezek azok az emberek akiknek az életük fénypontja az volt, hogy "viccesnek" találták gimiben. Az sem biztos, hogy annyian viccesnek találják az egészet csak próbálnak beilleszkedni és alkalmaszkodni a többséghez.
okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12. Az a baj, hogy te egy NORMÁLIS osztályközösséghez tartoztál. Ezek az emberek nem igazán fognak változni, hiszen most érték el a szellemi csúcspontot. Aki késsel hadonászik hidd el nem lesz az ellentéte, bármennyire is fáj.
okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Büdi Lili, te vagy???
okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem
okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A kerdezotol kerdeztem.
okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mirol beszelsz 14-es hogy jott ez ide?
okt. 7. 19:55
 18/23 anonim ***** válasza:

Ne higyétek azt hogy változnak a gyerekek gimis években sose fognak sajnos mikor én jártam gimibe a végzős fiúk bejöttek az osztályunkba a reggelinket elvenni mert miért ne és ha vissza mersz pofázni meg is verhetnek.

Belém is kötöttek már a nagyfiúk csak nem vertek meg mert ismerték a nővéremet és igy békén hagytak az osztálytársaim között is voltak szarházi gyerekek.

okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A lányok is szemetek voltak mint a fiúk úgyhogy sajnos ez ilyen ha te áldozat vagy sajnos év végéig az is maradsz pont ez ellen nincs mit tenni ez ki alakul magától én is áldozat voltam és végig az maradtam.
okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
sajnos együtt érzek veled, nekem se volt jo, pedig kedves voltam, márkásan öltözködtem és mégis állandóan csúfoltak, piszkáltak.
tegnap 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!