Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az én korosztályom (16-18)...

Az én korosztályom (16-18) miért ilyen megjátszós, és azok, akik utálják egymást, azok miért barátok, amikor mindketten tudják, hogy kibeszélik egymást?

Figyelt kérdés

Nem akarok azzal jönni, hogy a korosztályomnál érettebb vagyok, mert nem vagyok, de ebben úgy érzem, hogy érettebb vagyok, és jobban átlátom ezt a dolgot, de nem látom át annyira jól, hogy tudjam ennek az okát.


Azt látom a környezetemben, hogy olyan emberek barátok, akiknek nem kellene barátoknak lennie.


Van egy unokatesóm, aki tudja, hogy a legjobb barátnője kibeszéli, de azért mégis puszi pajtások.

Van egy osztálytársam, aki elvesztette a szüzességét. Ez egy olyan dolog, amit csak azoknak mond el az ember, akikben megbízik. Ő bizalommal elmondta az egyik osztálytársunknak, aki szépen szétkürtölte az egész évfolyamnak.


És még 1000 példát tudnék felsorolni. Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy ők ilyenek, de miért van ez?


2020. júl. 26. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem korosztály kérdése, a felnőttek is szoktak így viselkedni.
2020. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a felnőttek világában, ahogy idősödsz, ez csak rosszabb lesz sajnos. Próbáld meg mindig távol tartani magad az ilyen szituációktól és nem belekeveredni.
2020. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a főnökasszony volt ilyen. Arra gondoltam összehozom az egyik munkatársával. Sok a közös bennük.
2020. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korosztályfüggő, minden ember ilyen. Az oka pedig nagyon egyszerű, ha belegondolsz. A gyerekekbe kiskoruk óta azt nevelik, hogy az őszinteség erény, nem szabad hazudni, mindig igazat kell mondani, de aztán ha valakinek egyenesen a szemébe mondod a véleményedet, és az a vélemény nem pozitív, akkor azonnal kapod a leszólásokat, hogy milyen paraszt vagy, hogy mondhatsz ilyen sértő dolgot stb. Így hát az emberek a negatív dolgokat nem egymásnak mondják el őszintén és nyíltan, hanem egymás háta mögött beszélik meg másokkal.
2020. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!