Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet még normális osztályom...

Lehet még normális osztályom ennyi idősen?

Figyelt kérdés

21 vagyok. Általános iskolában kívülálló voltam, sehogy se tudtam beilleszkedni.. (rossz gyerekek közé nehéz is lett volna)


Vártam a középiskolát, hátha ott jobb osztályt kapok, de fiú osztályba kerültem és egyhangú volt.. (a lányok színesítik meg az életet)


Aztán úgy alakult, hogy a fiúkkal csak 1 évig jártam aztán kivettek az iskolából. Az élet persze ment tovább, csak szomorú voltam mert szerettem volna egy másik osztályt.


Tavaly elmentem egy felzárkóztató iskolába, de az más volt. 45 évesek voltak az "osztálytársaim".


Nehéz felnőttnek tekinteni magam, úgy hogy még mindig a középsulis életre vágyakozom. Bárcsak lenne egy jó osztályom vagy valami ahhoz hasonló.


Kinek mi a véleménye, tudtok valami lehetőséget?



tegnapelőtt 20:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Más még lehet
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

" (a lányok színesítik meg az életet)"


ekkora egy simp bullshit dumát se olvastam egy ideje

tegnapelőtt 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt most nem értem. 21 éves vagy, milyen osztályt szeretnél? Szándékozol még továbbtanulni? A középiskolából miért vettek ki? Mit értesz az alatt, hogy felzárkóztató iskola?
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
21 évesen menj el dolgozni.
tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Olyan iskola, ahol pótolni lehet a hiányzó éveket..


Azért vettek ki, mert nem tudták kezelni, hogy depressziós lettem és nem akartam oda járni.


Nincs szakma a kezemben, ezért igen. Most mindenki azzal jön, hogy legyen végzettségem, de hogy gyerek maradtam az senkit nem érdekel.. ha elmegyek dolgozni felnövök?

tegnap 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen már nem leszel újra tizenéves. Ezt el kell fogadnod. Szerezz végzettséget, de ne várd, hogy egy esti iskolában ugyanolyan osztályközösség legyen, mint egy nappali suliban, ahol mindenki nagyjából egyidős, és minden nap ott van reggeltől délutánig. Ezt felnőttként a felsőoktatásban lehet nagyjából megtapasztalni, nappali munkarendben persze, de ahhoz előbb be kéne fejezni a középiskolát, és ott is már azért idősebb leszel a többségnél.
tegnap 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!