Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz ha csak engem zavar...

Az gáz ha csak engem zavar hogy a tanárom hátán van egy kereszt horog?

Figyelt kérdés

Van egy tesi tanárom és a hátán van egy kereszt horog és ez engem nagyon zavar mert én félig roma származású vagyok.

Bár még nem éreztem volna hogy utál a származásom miatt vagy hátráltat inkább az ellenkezője laza és kedves és sajnos gerinc broblémám volt és ő ezt nagyon megértően és rugalmasan kezelte sőt ajánlott egy remek gyógypedagógust is aki ebben segített.

Szóval nem értem de azt is tudja , hogy félig roma vagyok lehet hülyeség de hátulról akar majd támadni és én amiatt szorongok az ő óráin már.

Mit csináljak?


szept. 15. 20:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyet tetovaltat magara, pillangokessel kene leszedni a husarol😅

Nem orulnek en se pl szuleid helyeben hogy egy ilyen tanitja a gyerekem, de ameddig nem viselkedik maskepp veled addig nincs mit tenni 🤷🏽‍♀️

Az is lehet fiatalon volt naci es mar azota rajott, hogy nem normalis dolog, ki tudja...

Ha mindenki errol beszel akkor biztosan tudja az igazgato is, nem?

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az eredeti kerdesedre valaszolva igen gaz, de sajnos a magyarok nagy reszet nem erdekli a rasszizmus (jo esetben), vagy maguk is rasszista mocskok (rosszabb esetben). Latszik rajtad hogy van benned vono?:D
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!