Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz ha csak engem zavar...

Az gáz ha csak engem zavar hogy a tanárom hátán van egy kereszt horog?

Figyelt kérdés

Van egy tesi tanárom és a hátán van egy kereszt horog és ez engem nagyon zavar mert én félig roma származású vagyok.

Bár még nem éreztem volna hogy utál a származásom miatt vagy hátráltat inkább az ellenkezője laza és kedves és sajnos gerinc broblémám volt és ő ezt nagyon megértően és rugalmasan kezelte sőt ajánlott egy remek gyógypedagógust is aki ebben segített.

Szóval nem értem de azt is tudja , hogy félig roma vagyok lehet hülyeség de hátulról akar majd támadni és én amiatt szorongok az ő óráin már.

Mit csináljak?


szept. 15. 20:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Mi meg a te stresselésedre nem vagyunk kívàncsiak.

Kamu az egész. Senki nem ír véletlenül kereszt horgot a horogkereszt helyett.

Ez tetovàlás, va a ruházatán van? Ha nem látnád, más ember lenne?

szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Drága 11.valaszoló írnék valamit neked de nem megyek le a te szintedre.

Ez egy olyan felület ahol megoszthatják az emberek a kérdéseiket, problémáikat de vannak olyan emberek mint te akik kicsit agyilag alul maradottak vagy az életük igazán problémás és itt adják ki magukból pedig ezt nem kéne főleg nem egy 17 éves kislányhoz írogatni felnőtt létére önöknek nem kértem hogy legyenek rosszindulatúak csak tanácsot hogy tudjam ezt kezelni mivel ez engem is érint valahol és igen más ember lenne

szept. 15. 21:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Mostanaban elég sokan szidják azsidókat a háborúk es oltasok miatt!
szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
A sarkára van állítva a motívum vagy nem? Mert az nem mindegy hogy áll.
szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
A szvasztika egy ősi,több ezer éve használt szimbólum.A magyar népművészetben is megjelenik.
szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az baj, ha gyógypedagógust ajánlott és nem gyógytornászt….
szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan kamu kérdés... Méghogy kereszt horog, eszem megáll. És mégis honnan látnád te a tesitanár hátán?
tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Így néz ki a tanárod hátulról?

[link]

tegnap 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Onnan láttam hogy felcsuszott ahogy mutatta gyakorlaton a fekadatokat
tegnap 17:33
 20/22 anonim ***** válasza:
Szóval egy horgolt kereszt van a horgolt kardigánja hátán?Szerintem ez nem gond.Legalább felvállalja a vallását.
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!