Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Betiltják a mobiltelefon-haszn...

Betiltják a mobiltelefon-használatot a iskolákban nektek erről mi a véleményetek? Videó alul lesz! Egyértetek ezzel?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 20. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Gondolom a sok Facebook meg mindenféle faxság nézegetés miatt teszik ezt.

Az én időmben csak discman ill mp3player volt.

Nyílván ugye mivel ezekkel a kütyükkel a kezükben nőnek fel a kölykök már képtelenek meglenni nélküle.

Ez ha a tanulás rovására megy akkor teljesen érthető, hogy miért lesz tilos.

Otthon, utcán azt csinál mindenki amit akar.

júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Inkább órák előtt kellene beszedni akkor, a telefonnak az egyik hasznos tulajdonsága az hogy fel lehet hívni a szülőket vagy bárkit, ha baj van. De ehelyett a hülye szabályozás helyett inkább a bullying, bántalmazás és szekírozás problémával kellene foglalkozni a nagyokosoknak. Hogy a gyerek ne szorongva, önbizalomhiánnyal hagyja el az iskolát.
júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is be volt. Altalanosabn pl eddig is le kellett adni a tanaroknak szunetben kaphattad meg. Stb
júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
De középiskolában még nincs ilyen, csak dolgozatok előtt kell beadni. Általánosban meg nem is használhattuk egyáltalán.
júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Videó nélkül is támogatom
júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem kattintottam rá a linkre!

Én helyeslem, hogy megpróbálják megfogni az olyan környezetben a digitális őrülete, ahová nem való.

Ilyen hely az iskola is - tanítási idő alatt úgy a tanár, mint a diák számára.

Én egy őrzött, folyamatosan felügyelt, zárható boxba tetetném le MINDENKIVEL és a tanítás után, AZ INTÉZMÉNY ELHAGYÁSAKOR tenném minden tulajdonos számára elérhetővé a digitális kütyüket.

Az ügyeskedőket pedig szankcionálnám! Nem bonyolult ez a szisztéma, - ha nem kezdi el már az alkalmazás tervezett kezdetekor legyártani maga az igazgatóság a kifogásokat, kivételes eseteket!

Volt élet a rádiótelefon előtt is! Soha nem lesz rend azokban az intézményekben, ahol nem következetesen viszonyulnak az ilyen és ehhez hasonló problémák megoldásához!

júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

6

Angliában pont így van, 10+ éve. Ezt szokták meg a gyerekek. Hazamenetelkor a portán megkapják.

júl. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Általános iskola alsó tagozatában alapból itt legalábbis ahol én lakom tilos telefont bevinni is. Felső tagozatba lehetett vinni, de tilos volt használni még szünetekben is.


Középiskola az egyetlen olyan intézmény ahol nincs korlátozva.


De egyébként én ezt majd akkor hiszem el, hogy bevezették és működik ha látom saját szememmel. Húgom pont most megy középsuliba, úgyhogy tud majd mesélni. Kíváncsi leszek, de én kételkedem abban, hogy ez működni fog.

júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
A leleményesebbek megoldják úgy, hogy egy régebbi telefont leadnak, a legújabbat meg szünetekben használják ugyanúgy. Olyankor sokszor amúgy sincs bent a tanár.
júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
És akkor nem telefonálhat? És ha valami baj van? Elég nagy felelőtlenség. Ki találta ki? A mobilnetet kéne inkább. És wifit kéne megszüntetni. K*va erős. És káros. A sugárzó dolgokat ki kellene venni a cuccokból. Nem egészséges, hogy a gyerek netezik még a suliban is.
júl. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!