Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor az iskolai bully-któl...

Amikor az iskolai bully-któl megkérdezik hogy mégis miért csinálta azokat, akkor miért mondják azt hogy csak hülyéskedtünk/vicceltünk?

Figyelt kérdés
Ezt ők tényleg csak hülyéskedésnek gondolták vagy csak ködösítenek? Melyik verzió lehet a gyakoribb?

júl. 12. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Szóba sem állnék felnőttként egy ilyen patkánnyal. Kutyából nem lesz szalonna!
júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert bennük nincs empátia, nem érzik a határokat, a dolgok súlyát, és tényleg szimpla hülyéskedésként fogják fel az egészet, nekik ez nem jelent többet.

De azt sem tartom kizártnak, hogy páran így próbálják magukat menteni, amikor valaki megpróbálná őket felelősségre vonni.

júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
0%
Én megmondtam a tanárnak hogy élvezem, pláne azt hogy neki mennyire fáj amit a kiskedvencével csináltam. A környrzetem abszolút nem érdemelte meg hogy kontrolláljam magam, így utólag jóval nagyobb fajdalomnak tennék ki mindenkit.
júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Persze, nekik egy jó hecc. Jót nevetnek rajta a más kárára. Felnőttként már ezt nem engedhetik meg maguknak, mert már zaklatásnak számítana és feljelenthetnéd érte, valamint gyerekes. Ezért változik meg sok ilyen kis hülye felnőtt korára.
júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik igazából csak már tudják hogy felnőttként milyen sok módon lehet bullyzni ami észrevétlenebb.
júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
13 így utólag téged is jól állon kellene vagdosni!
júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#13

Gondolom te örülnél ha a pujáddal valaki ezt csinálná 😊

júl. 13. 17:09
 18/23 anonim ***** válasza:
17 Lehet örülne a 13, a bullyk sokszor a saját gyerekeiknek is adják a kiképzést, vagy büszkélkedni akarnak velük, vagy őket is bullyzgatják.
júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl mondaná neki bezzeg én a te korodban kiálltam magamért, mit rinyálsz, nem védi meg hanem örül hogy ő jobb, meg lejáratja az ismerőseinek a saját gyerekét. A bully vér nem válik vízzé :)
júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb annak gondolja, mert hülyék, éretlenek, be akarnak illeszkedni és egybites a humoruk.
júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!