Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ilyen helyi vagány gyerekek...

Az ilyen helyi vagány gyerekek miért ilyen törékenyek?

Figyelt kérdés
Ahogy visszaemlékszem mindig volt egy ilyen beállított hajú menő gyerek, de mondjuk ha arcra esett a lépcső második fokáról vagy fellökték torna órán akkor meg már haldokolt. Meg elment egyszer edzőterembe aztán sziszegett egész nap hogy jaajh de fáj. Aztán persze minden figyelem rájuk terelődik hogy bele nem haltak e abba ami történt. Nem érte őket elég szenvedés az életben és azért haldokolnak ha megfúja őket a szél? Mint a focista akinek meghúzták a mezét és utána hordágyon viszik el.
júl. 8. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez most miért merült fel benned?
júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem bírják a fizikai megpróbáltatásokat. Ez nem csak kényeskedés, egyszerűen nem bírják és kész.
júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát én pont nem ilyen helyi vagánygyerekekkel találkoztam eddig.

Hanem akik vagy bunyósok, de nekimennek egyedül is 10nek is, vagy nagy manipulátorok, vagy akik kidumálnak becsicskítanak bárkit, vagy akikrol minden lepereg, ha pofon vágod, elkezd rajtad röhögni is, ezer spanjuk van meg nekik nyal mindenki joban vannak magas körökkel is, és állandoan csörög a telójuk is.

júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én 8.ban láttam eloszor ilyen csávot, mivel csúfoltam aztán elszaladtam utánam rohant betört oda ahova elbujtam es felképelt egyszerűen aztán elment.

És láttam hogy felköp a levegőbe kinyitja a száját és "elkapta".

Meg ilyeneket csinál. Meg persze állandoan bandázik. Es az csak az 1.helyi vagánygyerek volt akibol mást nem láttam. De a többit már igen. És az kemény.

Nekik a kezüket is szétverni az májer. Direkt edzik is a porcokat. Nqponta verik q falat is meg stb.

júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.vagyok. a kezüket szétverők már általánosban olyanok voltak(mellettünk levő sportsuliba jártak), hogy az iskola ablakon ugráltak is ki meg ezek mentek. Pl lopás az igazgatótól brahiból. A tanárok beleőszültek abba az osztályba. A rendőrök meg általános korukig is vissza tudják őket keresni hogy hány éves kortól így sorjában miket csináltak. (És magyarok.)
júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van amelyik szívós. Nálunk volt olyan hatodikban aki idegbe jött és kifektetett tőlünk 5 fiút, mindenkit egy ütésre. Aztán a nyolcadikosok közül jöttek segíteni, ott is feküdtek ketten. Aztán kiszemezett engemet, én elkezdtem rohanni mint az őrült, végül a tanárok jöttek többen, velük már nem bírt.


Eset után kirúgták.

júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!