Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vert már meg lány fiút iskolában?

Vert már meg lány fiút iskolában?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Miért kaptam a srác? Sportolt a lány?

jún. 8. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, de én pl. óvodában rendszeresen verekedtem a fiúkkal. Emlékszem, amikor a legrosszabb, legagresszívabb fiúval verekedtünk, eléggé döntetlenre állt a dolog, akkor belerúgtam egy nagyot és végre elkezdett bőgni. Nem, soha nem sportoltam semmit. A miértre sem emlékszem már így 35 év távlatából.
jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
(általános elsőben a lányom osztálytársnői bántották a fiúkat rendszeresen)
jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Katona Dius ***** válasza:
100%
Persze. Votl egy srác általánosban, aki folyton piszkált. Beszólogatott, lökdösött, egyebek. Egyszer meguntam és jól elvertem. Utána béke volt.
jún. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem megvertek, hanem volt 5-6 lánycsoport akik nagyon belém voltak zúgva és mindig le akartak birkózni a földre, hogy aztán szét ölelgessenek meg csókoljanak.
jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm mikor általános iskolába járt volt az osztályukban egy többször bukott lány, vagy 2-3, évvel idősebb volt tőlük.

Az összes fiú félt tőle.

Roma volt és leszbikus.

jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vertem meg fiút általánosban. Sokatat bántott ikertesóm, aki szintén fiú én meg megvédtem. Nem sportoltam, asszem hatodikosok voltunk.
jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megvertem eg osztálytársamat amikor hetedikesek voltunk. Külföldön éltem, a fiúnak meg még néhány gyereknek meg bökte a csőrét, hogy egy MAGYAR odament közéjük (megjegyzem azt se tudták, hogy Magyarország hol van, valami Ázsia rejtett zugában egy sivatagnak gondolták, ahol 12 évesen házasodnak az emebrek és a lányok 13 éves korukra prostik lesznek...)

Egyik reggel pont nem volt hangulatom ehhez a bullshithez, nem emlékszem miért, de nagyon rossz kedvűen mentem be a suliba. Úgyhogy amikor ez a fiú beállt elém és már láttam, hogy nyitná a száját, hogy mondjon valami sértőt, elborult az agyam és elkaptam őt és megvertem.

Utólag nem vagyok rá büszke, nem ez a helyes módja annak, hogy ifejezzük magunkat.

jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Vissza gondolva, anno suliban egyik srác normális szolid volt tehát nem volt nagyképű vagy ilyesmi, volt egy ilyen vad lány, kb azt lehetett mondani, srác normálisan próbált barátkozni a lány baratnőivel, ennek a vad lánynak nem tetszett, ok nélkül nem volt szimpatikus a srác ennek a csajoknak, egyik olyan alkalom volt oda ment a lány sráchoz, lendületből tökön rúgta, ököllel orrba vágta a srácot, szerencsétlen srácot utána mindig meg találta, fenyegette utólag derült akkor ki hogy kb 1, 2, héten keresztül minden nap a lány sunyiba nem látta senki, ok nélkül a srác kapa a tökön rugasokat, e miatt nem szolhatot senkinek a srác, ez az egész úgy derült ki, hogy kb 1 hétig nem volt suliban, ki derült hogy rengeteg rugásoktól, jól tudom és pontos infó volt, srác műtötték, ki kellet venni mind két heréket, utána ki derültek minden nap kapta a rugásokat, lányt ki rúgták.
jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bent az iskolában, de igen. Félreértés miatt.
jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez iskolán kívül volt, és családon belül.XD
jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!