Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másoknak is van gyomoridege...

Másoknak is van gyomoridege az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam a menstruáció erősebb vérzéssel jár, mint az átlagnál.A nőgyógyász nem lát rendellenességet, egyszerűen "ezt kaptam".


Az egyik tanáromnál ez problémát okoz.

Alig akarja a diákokat kiengedni wc-re.Ugyebár, nála engedélyt kell kérni.

Volt,hogy nem adta meg nekem,de én akkor is mentem, mert ki kellett mennem.Visszaérve meg kérdőre vont teljesen flegma, bunkó stílusban .Nyilván visszaszóltam neki,mert igazságtalannak éreztem a hangnemet és a stílust, amit megengedett magának, mire szaktanári figyelmeztetőt adott,hogy "tiszteletlenül" beszéltem vele.

Az egész osztály előtt nem akartam magyarázkodni.


Nem egyszer fordult már elő.Volt,hogy dolgozat alatt kellett kimennem és meg is gyanúsított,hogy puskát nézek, azért voltam olyan sokáig a mosdóban.


Ráadásul nem is férfi, aki netán nem ismerné a női testet,hanem nő.


Szóltam anyunak is róla, de ő azt mondta, lehet rossz napja volt.De, a következő esetnél bemegy, beszél az igazgatóval.



Remélem,hogy felmond vagy kirúgják,de sajnos oktatni fog minket.Szerencsére már végzős vagyok, emiatt sem akarok iskolát váltani így utolsó évben.


Meglátom, akár a folyosón, bárhol, rosszul vagyok tőle.

Nyilván, nem mutatom ki, hanem nyelek és felveszek a pókerarcot, felszín alatti énem, megtudná tépni.


2023. aug. 30. 13:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

ha a legnagyobb tampont teszed be, és alegnagyobb always éjszakai betét, akár dupla bugyit. annak ki kell bírnia 45 percet


[link]



[link]

2023. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%
20-as voltam: érettségi szempontjából. hogy akkor az első héten írásbeli érettségikor ne jöjjön meg.
2023. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
21-es voltam: ha ezekkel nem bír ki 45 percet, ott tényleg baj van. Menj el még egy másik nőgyógyászhoz, küldjön kivizsgálásra.
2023. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
96%

Eleve nem értem, hogy akkor éjjel mi van veled, kérdező?

Félóránként fölkelsz és mész WC-re?

2023. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
96%

1. Egy éjszakai betétnek bőven ki kellene bírnia 45 percet, hiszen jó esetben éjszaka is kibírsu 8 órát csere nélkül.


2. Ha olyan brutál vérzésed van, hogy húszpercenként cserélned kellene, akkor sos menj el dokihoz, mert az nagyon nem normális!


Bár számomra még mindig kérdéses, hogy akkor az éjszakákkal mi a helyzet.

2023. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régen rossz, ha kb. 18 évesen 45 percet nem bír ki a tamponod, vagy betéted. Itt valami egészségügyi probléma lesz. Amit ki kell vizsgálni. Keress másik nőgyógyászt akkor.
2023. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Mink imádjuk az iskolalezdést. A sokszép fűzet s tankkönyv amit at veszűnk imádjuk átlapozni de nyilván nem kel mgtanuni de jó szagolni az új konyv illatat. A be vásárrlás is tök jó imádom szeretjük. Ijenkor leg szív esebben ceruza csokrot tenék az asztalra virág hejett. Tök jó. Irnko uj outfitttet is kapók és a többiek egy picsit iligykednek de nem baj tök jó az új felsőm imádom. Csak a neni túll szigiru de szeretek isibe járni tök jó lesz az az év is ❤️😀😀😉🥰🙋💁
2023. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!