Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha cikiznek...

Mit tegyek, ha cikiznek emiatt az osztálytársaim? (17/l)

Figyelt kérdés

Suliban mentem el nagydologra ma reggel órák előtt. És amikor jöttem ki a fülkéből pont belebotlottam a csapnál egy undok osztálytársnőmbe. Nem vagyunk annyira jóban. Gúnyos vigyorral köszönt hogy "Szia xy" és közben így legyezte a kezével a levegöt az orra előtt. Persze kis cicababa, vagyis azt hiszi magáról...


Roppant megalázó volt és később tesiórán egyik barátnője is ezzel a legyezös mozdulattal próbált hergelni de nem vettem fel.



2022. szept. 9. 20:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

sz.rd le őket! énis 17 vagyok és volt ennél rosszabb, megszámolni nem tudom hányszor égtem le az egész osztály előtt! mikor meghalt a gyíkom akkor sírtam majd azt kaptam hogy apám beszólt majd anyám is! kérlek szépen nézz körbe a világon!

afrika: éhinség és mélyszegénység és járványok

ázsia: diktatúra, mélyszegénység és háborúk

Latin amerika: drogbárók és banda háborúk és mélyszegénység

de nem kell messzire menni, Magyarországon hány mélyszegénységbe élő van? európába hány széttört sors és hajléktalan? hány kegyetlen gyilkosság?

nőj fel, ez nem az a világ ahol ilyen apróságok miatt hisztizhetünk! abba a világba vagyunk ahol mindenki zsebébe ott a kés és bármikor leszúrhatnak az utcán vagy ébredhetsz arra hogy betörtek hozzád és megölnek! nyugdíjasokat vernek halála sz.ros 2 ezer forintért és nem kell messzire menni, ebbe az országba is! úgy hiszem 1 beképzelt k.rvánál van rosszabb dolog is! adj hálát a sorsnak hogy van egészséged, van mit enned! hogy ott a családod-barátod-pasid, sokak már ezért is ölnének! iskolába járhatsz háború helyett! adj hálát amid van mert az élet bármikor elveheti tőled! a világ az erőseknek kedvez, ki lelkileg gyenge sorba öngyilkosok lesznek! válasz... öngyilkos leszel vagy küzdesz harcolsz és élsz, melyiket választod?


ha a küzdesz/harcolsz és élsz-et választod akkor üdv a világba, sok szerencsét! ha a másikat akkor sajnállak, remélem nem csak sötétség van oda át...

2022. okt. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!