Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha cikiznek...

Mit tegyek, ha cikiznek emiatt az osztálytársaim? (17/l)

Figyelt kérdés

Suliban mentem el nagydologra ma reggel órák előtt. És amikor jöttem ki a fülkéből pont belebotlottam a csapnál egy undok osztálytársnőmbe. Nem vagyunk annyira jóban. Gúnyos vigyorral köszönt hogy "Szia xy" és közben így legyezte a kezével a levegöt az orra előtt. Persze kis cicababa, vagyis azt hiszi magáról...


Roppant megalázó volt és később tesiórán egyik barátnője is ezzel a legyezös mozdulattal próbált hergelni de nem vettem fel.



2022. szept. 9. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, még nem vagytok 9 évesek.
2022. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmit ne tegyél, legfeljebb nevess rajtuk. Ők is járnak nagydolgot végezni és ők se rózsaillatút produkálnak... gyerekesek, hagyd őket a fenébe.
2022. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Az embereknek van bélműködése, aminek része a székelés. Ezen max az óvodások akadnak fenn, és kezdenek el cikizni miatta valakit. Röhögj egy jót az osztálytársadon, amiért megrekedt egy 4 éves agyi szintjén, és felejtsd el az esetet.
2022. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 11. osztályba járunk.
2022. szept. 9. 20:52
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ami neked ott jön ki nekik a szájukon
2022. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Az orruk alá kell pukizni.
2022. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Mit nem vettél fel? És miért nőzöd őket? Gyerekek vagytok.
2022. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

"11. osztályba járunk."

Kisegítő iskola?

Ilyen idős korban egyrészt már nem kéne ennyire primitívnek lenni senkinek.

Viszont, ha van néhány ilyen osztálytársad, arra kéne már lenni módszerednek a kezelésére.

2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pl.?
2022. szept. 9. 21:14
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt: nem kell komolyan venni.

Úgy kell kezelni, mint egy kisebb gyerek rossz szokását.

Vagy pedig korrekt és hatásos módon kell reagálni rá, valami frappáns szöveggel (de nagyon nem érdemes hangsúlyozni, ez nem egy fontos lépés ilyenkor, hanem egy jelentéktelen dolog, így is kell kezelni).

2022. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!