Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában a tanár nem akart...

Iskolában a tanár nem akart kiengedni a mosdóba, de én mégis kimentem, lehet belőle bajom, hogy megorrol rám vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Új suliba járok az új tanév kezdetével, 12-es vagyok. Szóval eleve nehéz a dolgom, mert be is kell illeszkedni egy összetartó közegbe. De egyelőre kedves mindenki, lány vagyok, a fiúkkal nagyon jól kijövök eddig. :)


Első rendes tanítási nap volt a pénteki ugyebár. Büfében vettem szendvicset, joghurtot, plusz az izgalom, tehát nem tudom de valami nem tetszett a pocakomnak és ki kellett volna mennem óráról wc-re. Kb. 20 perce mehetett az óra, tanár azt mondta, mikor felraktam a kezem, hogy szünetben. Viszont sajnos egyre rosszabb lett, éreztem, hogy hasmenésem lesz, így felálltam és kimentem kérdezés nélkül kb. 5-10 perc lehetett hátra. Mikor visszaértem már kicsengettek és a tanár se volt ott, most ezen kattogtam hétvégén hogy mit gondolhat rólam, főleg amiatt is, mert ő töritanár és abból szeretnék emelten érettségizni. Vagy mivan ha beköp az ofőmnek.

Fölöslgesen aggódom vagy lehet szivatni fog szerintetek is, hogy felülírtam a szavát?



2022. szept. 3. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul tinilányként "egyéb balesetek" miatt is ki kell menj a mosdóba néha. Azt pedig semmilyen izomösszehúzás hatására nem tudod visszatartani (legalábbis a nők 99%-a, azóta olvastam, hogy ennek is van technikája, de nagyon nincs benne a köztudatban). Ez még velem felnőtt nőként is megesik, nemhogy egy tapasztalatlan tinivel.
2022. szept. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne foglalkozz vele, ebből nagy ügy nem lesz úgysem. Te jól reagáltál, előtte meg kéretőztél, nem tehettél volna mást úgysem. Csak nem foshatsz be a kedvéért.

Nálunk több tanár úgy kezdte, akinek menni kell, menjen, ne is zavarja az órát kérdezéssel, menjen nyugodtan.

2022. szept. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Van olyan helyzet, amikor tényleg 1 percet se lehet kibírni.

Múltkor tök nyugodtan ültem a tv előtt, és rámjött a hasmenés. Futottam a wc-re és egy másodpercen múlott hogy a wc-be ment és nem a gatyámba. Szó szerint belerobbant a wc-be egy adag vizes kaki.

2022. szept. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

A szabályok azért vannak, hogy ne legyen anarchia, meg tudják tartani az órát.

Viszont minden szabály alól a biológiai, fizikális állapot kivételt jelent.

Nem lehet ebből bajod.

Csak rendszert nem szabad csinálni belőle.

Iskolában ne fogyassz az emésztésedet irritáló ételt.

2022. szept. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

A tanár bunkó volt, ki kellett volna engednie mert ő nem tudhatja, hogy miért kell kimenned és megkérdezni pedig illetlenség az osztály előtt.


Mindenesetre neked volt igazad és ha a tanár beköp az osztályfőnöknek te majd szépen négyszemközt elmondod az ofőnek, hogy márpedig mi történt.

Ha ennek ellenére is megkapod a megrovást akkor szégyelljék magukat mindketten.

2022. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!