Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viselkedjek az osztályt...

Hogyan viselkedjek az osztálytársammal aki nyilvánosan megalázott?

Figyelt kérdés
Mondta egy lány nevezzük Sárinak hogy elutazna nyáron de nincs kivel és egyedül nem akar. Azt mondtam a Sárinak viccből hogy írjon a Télapónak egy levelet hogy utazzon el vele mert úgy hallottam a Télapó ráér most nyáron nincs munka az Éjszakisarkon és az úton ha összehaverkodnak akkor majd Mikulásra azt kap ajándékba amit csak akar és akkor télen telelhet is az Éjszakisarkon. A Sáriék nevetek én is nevettem és az egyik fiú nevezzük Janinak nem nevetett felállt és elment és leült máshova a barátnője nevezzük Krisztinek utánament és mondta hangosan a Krisztinek a Jani hogy ő nem akar ebben a beszélgetésben részt venni mert amit mondtam az kiborította erre ott maradt vele a Kriszti a Sáriék mondták hogy dolguk van és elmentek egyedül maradtam. Később minden jó volt a Jani meg a Kriszti nem jöttek oda hozzám de a Sáriék igen és jót beszélgettünk és nem tudom mihez kezdjek ezzel a Janival mert rossz volt amit mondott és fájt és szomorú vagyok most is. Én is szóljak be neki a vakáció előtt vagy szeptembertől nézzem levegőnek a Janit vagy mit tegyek? 17 évesek vagyunk én lány vagyok ha ez számít.
2022. jún. 8. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló korúak voltunk, amikor az egyik srác rá volt kattanva a szóviccekre.

Osztálykiránduláson mindenkit megkérdezett, mi az észak ellentéte? A dél.

Tök jól szórakozott, csak mi nem értettük, hogy mi olyan mókás. Ő is azon nevetett, hogy mennyire nem érti senki, hogy mi baja.

Volt egy Adélunk. Lassan, de leesett mindenkinek a "poén", de ettől nem lett viccesebb.


Egyébként engem simán le is hülyéznek a legbáránylelkűbb kollégák is, ha valami kegyetlen viccet sütök el.

De attól még nem akarom egyiket sem levegőnek nézni.

2022. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, hogy ezt írom, cdak tanàcs, ha akarod megfogadod, ha nem nem. Jó szàndékból írom.


Sok kérdésedet/vàlaszodat olvastam már és a megfogalmazásaidból és abból, amiket írsz az jön le, hogy egy 10 éves gyerek írja. (Pl. màsik kérdésben David Bisbalra azt írod bácsi. Szerintem egy 17 éves sem bácsiz le egy énekest, aki nem öreg.) Próbálj meg egy kiceit felnőni, elvileg (ha igaz a korod) jövőre felnőtt leszel.


A kérdésre válaszolva pedig nem értem mi köze mindenhez Janinak. Ez az északi sarkos se nem sértő, se nem vicces. Max. az óvodàban.

2022. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!