Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túlgondolom vagy ez tényleg...

Túlgondolom vagy ez tényleg nagyon gáz? Beleőrülök úgy érzem...

Figyelt kérdés
Szóval tudni kell rólam hogy mindent túlgondolok és mindenen szorongok... Folyton azon kattogok hogy ki mit gondolhat rólam...Ma a suliban gyakszi volt és álltam egy helybe, az egyik gyerek meg elkezdi: "Elállnál az útból?!" Ilyen gúnyosan. Majd miután felmentünk a terembe elméleti részt tanulni akkor ugyanez a gyerek megszólalt hogy én nem csináltam semmit gyakszin. (Ami persze nem igaz, mert sok mindent csináltam, csak ez a gyerek egy hazudós kis görcs) Ezt az egész osztály hallotta, az a személy is, aki tetszik. Nem reagáltak rá semmit a többiek, (én sem) de én reggel óta ezen kattogok, hogy ez milyen kínos meg mennyire gáz... Plusz infó órán egy másik gyerek mellém ült és végig kérdezgetett meg mondogatott hülyeségeket és akkor is olyan kellemetlenül éreztem magam, nem tudtam "önmagam" lenni, és aztmondta a gyerek hogy olyan csendes vagyok. Pedig egyáltalán nem vagyok az csak nem volt téma... Ez a sztori a mai napról tényleg ilyen kínos vagy csak túlgondolom? Olyan rossz, napokig képes vagyok ezeken kattogni :\

2022. máj. 9. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Neked szakember kellene.
2022. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is belespricceltek a hónom alá vízipisztollyal és mondták hogy nem csoda hogy ilyen büdös vagyok ha ennyire izzadok és akik ott voltak a hátsó padban nevettek és én mondtam hogy ők is láttűk hogy mi történt és mondták hogy csak tagadok. Aztán jöttek a többiek és nekik már mondták hogy büdös vagyok így izzadok és elhitték. Egész gyerekkoromban büdösnek hívtak.

Képzeld most is itt a Gyakorin annak hívnak és nem tudom miért.

2022. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cubina ***** válasza:

Majd ha kicsit idősebb leszel, tojni fogsz rá, hogy ki mit gondol.

Légy önmagad, akinek az nem tetszik, mehet a fenébe.

Te is elküldheted, ha magától nem megy.


Én Édesapámtól tanultam azt a mondást, hogy:

„Nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem, hogy ki mondja."

Ha olyan ember bánt meg, aki abszolút nem érdekel, nem kell felvenni, levegőnek kell nézni.

Ha olyan ember bánt, aki fontos neked, akkor meg kell beszélni a problémát.

Ilyen egyszerű a megoldás. :)

2022. jún. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!