Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnáziumban vagy az egyetemen...

Gimnáziumban vagy az egyetemen, ahol nincs ülésrend, a teremben ki hova szeret ülni (előre/középre/hátra) és miért?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Középre. Onnan általában jól látszik a tábla, meg a projektor képe is. Át is lehet látni a teljes képet, meg az apróbb betűket is el lehet olvasni. Legalábbis, ha figyelni akarok. Ha csak muszájból vagyok bent, akkor viszont hátra ülök, hogy ne legyen annyira feltűnő, ha nem figyelek. (Egyetemista vagyok.)
2022. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Gimi:


A kezdetekben az első padot preferáltam, mert az osztályban sokan rázták a lábukat, nagyon zavart, hogy írom a dolgozatot és nézem a lapot, de a perifériás látásomban folyton repked vagy rángatózik egy pár láb vagy figyelek a tanárra, de közben a perifériás látásomban folyton repked vagy rángatózik egy pár láb. Ahol körben ültünk, ott idegbajt kaptam, de ahol egy sorban voltak a padok, ott az első padban legalább ezt nem láttam.


Csak aztán zavart, hogy a tanár minden figyelme rám irányul, szóval szépen hátrább költöztem és felraktam a kabátomat meg a táskámat az asztalra, ezzel ki tudtam takarni mások lábait.


Az ablak felöli padsorban ültem szívesen, mert az osztálytársaim utáltak villanyt kapcsolni, az ablaknál meg több fény volt így.


Egyetem:


Mindig a kijárathoz közeli helyekre ültem gyakorlatokon vagy kisebb méretű előadásokon, hogy ne kelljen átmásznom a gyerekeken, ha ki kell mennem a wcre és valljuk be, nem minden szünetben lehetett oda eljutni, mert, ha álltak előtted hárman a sorban, már biztos volt, hogy nem fogsz sorra kerülni a szünetben, ráadásul az evést meg az egyéb dolgokat is el kellett intézni a szünet alatt, mert pont ezeken az órákon nem nézték jó szemmel, ha eszel az órán.


A nagyobb előadásokon fel volt osztva úgy, hogy aki figyelt az órán, jegyzetelt, az a lenti szektorba ment, aki csak a katalógus miatt járt be, az fent ült.

Én fent ültem, mert sok tanár óráján lehetetlen volt jegyzetelni, hadarva ledarálta az egészet, mire leírtam egy mondatot ő kettővel távolabb járt vagy leírtam a dia felét és máris tovább klikkelt, mondva, hog ennyi idő elég kellett volna, hogy legyen, hogy leírjuk, ha meg le akartuk fotózni akkor meg őrjöngött, hogy inlább figyeljünk az órn, jegyzeteljünk, ne fotózgassuk a diáit...

Ott mindegy volt, hogy hol ülök a felső szektorban, mert wcre nem lehetett kimenni, mert bezárta a tanár az ajtót vagy megvetően méregetett, ha kimentél, szóval inkább eltöltöttem azzal a szünetet, hogy körberohantam az egyetem összes wcjét mire taáltam egyet, ahol nincs sor, enni-inni úgyis lehetett az órán, azt elintéztem ott.

2022. ápr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terem harmadik negyedébe középtájra
2022. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben általában első, második padban ültem, mert a "menők" beültek hátra, nekem meg mindegy volt, az első padban is tudtam beszélgetni óra közben. :)

Egyetemen általában az előadóterem középső részén ültem, az ajtó felőli oldalon.

2022. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben elöl ülök, (legtöbbször egyedül, mert zavar ha nem férek el + a padtárs-jelöltem állandóan rugdos) mert nem látok túl jól.
2022. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a második, harmadik sorba, mert szeretem látni, hallani, ami történik, amiről az óra/előadás szól.
2022. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gimiben az első, vagy második padban szoktam ülni, vagy az ablakfelőli részen, vagy középen. Egyetemen pedig vagy az elsőbb padokban, vagy valahol középtájon, ha szeretem a tárgyat, azonban, ha nem, akkor már inkább hátrébb ülök, de olyankor kevésbé is figyelek.
2022. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GJLarsFan ***** válasza:
Nekem mindegy, hol ülök, csak érezzem jól magam (9-es vagyok)
2023. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8. Válaszoló troll, mert azt írja, ő a 9-es, közben a 9. Válaszoló én vagyok.
2023. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!