Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatóra nem mentem-élete...

Szalagavatóra nem mentem-életem végéig bánni fogom-mondja a tanár. Én se voltam anno, sose bántam meg, mondja anyám-na akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak higgy!
2022. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Én minden osztálynál próbáltam kimaradni mindenből. Fotókról is ha tudtam. Eseményekről meg pláne. Már 12 éves koromba mondták, hogy jaj bánni fogom. Most 25 vagyok és egyre jobban örülök, hogy így csináltam.

Sőt azóta facebookon nem igazi névvel vagyok fent, nehogy megtaláljon valami mentális sérült kretén a múltból.

2022. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Én elmentem az en enyêmre, nem volt túl érdekes, Utána este vacsora, de hamar le is léptem, hogy elérjem a vonatot haha.
2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly lett volna, de a vírus miatt elmaradt. Nem is jelentkeztem eredetileg, de kicsit kétes érzéseim voltak,kb 1-2 kivétellel mindenki felírta magát. De így,hogy senkinek nem volt nem fájó érzés,inkább megnyugtató,hogy nem rajtam múlt:D Most kicsit rossz nézni, hogy mások posztolják napi szinten a csini ruhás képeket, de egyébként nem bánt annyira,hogy nekem nem volt. Anyagilag is jól jártam így,rettentő nagy kiadás lett volna.
2022. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiségtől függ. Van, akinek annnnnyira fontos az a bál, van, akinek nem. Én voltam szalagavatón, ha nem mentem volna el rá, nem bántam volna meg. De ez én vagyok, másnak meg az az egyik legkellemesebb élménye tinikorából.
2022. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magára a szalagavatóra elmentem ugyan, de a táncban nem vettem részt. Én is megkaptam az osztályfőnöktől, hogy jaj nagyon bánni fogom, meg hasonlók. Eltelt több mint 5 év, azóta sem bántam egy pillanatra sem.
2022. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!