Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatóra nem mentem-élete...

Szalagavatóra nem mentem-életem végéig bánni fogom-mondja a tanár. Én se voltam anno, sose bántam meg, mondja anyám-na akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
magadnak. 10 év távlatából kb minden középiskolai dolog homályba vész. szalagavató, ballagás, érettségi.
2022. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt bántam meg hogy elnentem. Nagy hűhó a semmiért.

Ha van utána buli, akkor érdemesebb csak arra elmenni, ha van kedved.

2022. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

5 éve történtek ezek a dolgok az életemben. Kb nem emlékszem semmire, a videókat viszont jó róla vissza nézni. Nem bántam meg, hogy részt vettem ezeken az eseményeken. Például ballagásra én kellemes érzéssel gondolok vissza, kaptam rengeteg virágot, ajándékot, a rokonokat megvendégeltük. Ezzel együtt vált emlékké.

Viszont ha te nem mész el, nem is lesz ilyen emléked, így nem hiszem, hogy foglalkoztatni fog ez a gondolat 10 év múlva, főleg, ha már most sem akarsz menni.

2022. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarsz menjél el, ha nem akkor nem a te dolgod. Ne már anyád meg a tanárod mondja meg, hogy neked mi a fontos az életben és mi nem.
2022. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Én sem emlékszem minden dologra , de az érzés az mai napig megvan! Szép emlék, videón vissza nézve kellemes érzéssel tölt el:)

Szerintem menj, ha szeretném..

2022. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös, max szép meg emlékezetes ami elmúlik.

Nekem ugyan nem volt, mert estin érettségiztem, de nem vesztettem semmit..

2022. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
75%
Nekem sem volt jó a szalagavatóm. Az anyám lefizette ugyan az unokatesómat, hogy vigyen el, de az beszívott a pénzből. Így csak rendezőként lehettem ott. Viszont a végén megengedték, hogy lassúzzak egyet a felmosóval.
2022. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mennyire vagy szentimentális és nosztalgiára hajlamos ember. Mert ha igen, akkor szerintem menj el. Ha földhözragadottabb vagy, akkor talán nem fogsz neki akkora jelentőséget tulajdonítani.
2022. jan. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Fölösleges rongyrázás meg jópofizás volt az egész.
2022. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ milyen a kapcsolatod az osztálytársakkal.
2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!