Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Furcsa, ha online órán az...

Furcsa, ha online órán az egyetem főépületéből veszek részt, és nem itthonról?

Figyelt kérdés
Jelenléti oktatás van csak a holnapi órám lesz online, de én nem akarok itthon maradni. Ezért arra gondoltam, mobilról, fülhallgatóval az egyetem főépületéből lépek majd be az órára. Van ebben bármi furcsa? Nézhetnek hülyének?
2021. dec. 5. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Mért lenne baj?


Online órákon szereplő embereknek szerintem mindegy. Az egyetemen melletted lévő embereket sem fogja izgatni, hacsak nem zavaró hogy beszélsz a telefonodhoz.


"Nézhetnek hülyének?"


Ez a mondat meg baromság. Ha az mondom, hogy "Igen", akkor emiatt nem fogsz bemenni online órára vagy valahogy megoldod, hogy mégsem az egyetemen vegyél részt az online órán csak azért mert valaki azt mondta, hogy hülyének fognak nézni.


Ez mért releváns? Valószínűleg évente többször néznek téged random emberek hülyének téged a tudtod nélkül, mert szimplán nem ismerik a cselekedeted kontextusát.

2021. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen oké. Sokan csinálják, főleg a kolisok amikor nem akarják egymást zavarni ha mindenkinek online órája van a szobában.
2021. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan csinálják ezt, köztük én is párszor, és nemhogy megjegyzéseket, de még fura tekinteteket sem kaptam, mert rajtam kívül voltak ott vagy 10-en minimum. Sőt, egy ponton pár nem használt teremre ki is írták, hogy oda is nyugodtan be lehet menni, hogy onnan vegyenek részt az online órákon.
2021. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!