Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa az egyetem főépületében...

Furcsa az egyetem főépületében ücsörögni amikor nincs órám, egyedül?

Figyelt kérdés
Nem nézhetnek csövesnek vagy ilyesmi?
2021. szept. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát csak nem. Max ha vki leszólít mondod neki hogy ide jársz és nem csöves vagy
2021. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze bárkinek is ahhoz hogy mit csinálsz amíg nem okozol kárt senkinek meg nem szegsz meg semmilyen szabályt?

Kit érdekel ki mit gondol rólad? Ha csövesnek hisz az az ő hibája, nem a tiéd!

2021. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy hétvégén vagy este vagy órák között.. órák között, üres blokkban nem furcsa. Péntek este igen.
2021. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én szoktam, akár péntek este is, ha már valaki írta :D Én sokkal jobban tudok az egyetemen tanulni, mert ott nincsen annyi zavaró tényező, valahogyan motivál maga a közeg is, van internet, ott a könyvtár, van büfé, vannak kényelmes tanulós helyek, néha összefutok egy-egy ismerőssel és akkor tartok egy kis szünetet stb., nekem ez jobban bevált mint az otthoni tanulás. Valamint alapvetően jól érzem ott magam, az órák közötti szünetekben is szeretek leülni enni, kávézni stb., tetszik a hangulata.
2021. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez teljesen megszokott dolog, senki nem szól be érte, vagy néz furán. Én is sokkal jobban és szívesebben tanulok egyetemen, valahogy maga a közeg is segít, meg ott sokkal nagyobb a nyugi, mint itthon. Vannak olyan napok, hogy egy oldalt nem lehet elolvasni, mert mindig van valami.. A lényeg, hogy ebben szerintem nincsen semmi fura.
2021. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!