Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Októberre be lett tervezve a...

Októberre be lett tervezve a 4. hullám - üdv néked discord zoom teams újra?

Figyelt kérdés

Rusvai Miklós szerint szinte biztos, hogy elkerülhetetlen a koronavírus járvány 4. hulláma.


[link]


2021. jún. 29. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Egézségére ennek a gerinctelennek. Bátran lovagolok a hullámokon, élek és virulok mint a meggybefőtt. Miki bácsi meg zárja be az ajtót és a négy fal között legyen. Én kint vagyok
2021. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

"és a négy fal között legyen. "


Nekem semmi gondom nem lesz vele (sőőőőt!!) ha úgy november - április között majd újra otthon kell lenni!


SŐŐŐŐT! ÚGY legyen!

2021. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

2


Ezek a mai fiatalok még a suliba járáshoz is lusták? :D

2021. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Jaj hagyjuk ezt az üres szar dumát. Mert ha az 50-es években lett volna ez, akkor az akkori fiatatalok nem tapsoltak volna ha nem kell menniük?


Álszent hülye duma.


Meg aztán : miért is kéne manapság bárhova is bemenni, ha a technikai eszközök lehetővé teszik ugyanazt távolról?


Az én anyám lassan 1 éve nem tette be a lábát a munkahelyre. Home office.

Akkor ő is lusta? Vagy csak hülye lenne bemenni ha ott a gép?

2021. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

"Ezek a mai fiatalok még a suliba járáshoz is lusták? :D"

Nem lusták, csak talán a te nyomorék generációd nem tudott egy normális intézményrendszert kialakítani ahol érdemes lenne bejárni. "Felnőttek", akik annyira sem nőttek fel, hogy magukban keressék a felelősséget a mostani generáció viselkedéséért.

2021. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

" egy normális intézményrendszert kialakítani ahol érdemes lenne bejárni. ""


SŐt. egyre kevésbé érdemes bejárni.

2021. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

4


Ha a melóhelye amúgy a közelben van és nincs semmilyen betegsége, akkor igen..az én szememben lusta!

2021. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

"Ha a melóhelye amúgy a közelben van és nincs semmilyen betegsége, akkor igen..az én szememben lusta!"


Kádár él. De már nem sokáig. Ha a hozzád hasonló kövület kádárprolik kihalnak, akkor vége ennek az őslény mentalitásnak örökre.


"Ha a melóhelye amúgy a közelben van és nincs semmilyen betegsége"


A közelben van 2 megállóra és makk egészséges. És képzeld tavaly augusztus óta be nem tette a lábát a melóhelyre.

NA?

2021. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

5


22 vagyok de nem zavarjon..2018-ban érettségiztem.

2021. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Én imádtam a home office-t és sokkal hatékonyabban is végeztük a munkánkat, úgyhogy remélem az a része visszajön.

(Nem vagyok lusta, de napi 2-3 óra utazást megspórolok, itthon kellemesebb, csendesebb és tisztább a környezet ami segít a munkavégzésben, és jobb az infrastruktúrám is mint az irodában, pl. internet, számítógép.)

2021. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!