Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan tanárod/osztálytársa...

Van olyan tanárod/osztálytársad aki covidosan is tanít/jelen van az órákon?

Figyelt kérdés

Mennyire okoz ez neki nehézséget, mennyire van rosszul?

Nekem az egyik tanárom beteg, egyik osztályát sem tanítja most rajtunk kívül, minket is csak azért mert faktosok vagyunk és megpróbálja arra az időre összeszedni magát hogy magyarázzon. Elég rosszul van szegény.

Nálatok vannak hasonlók?



2021. ápr. 15. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Az én gyerekem akkor volt covidos mikor az első hullámba bezárták az iskolát. Online oktatás volt ugye az osztályfönöke aki a matek tanár egybe vágta be az egyeseket vissza nem küldött házi,dolgozat miatt. Jeleztem neki hogy a gyerek beteg,de az volt a válasz otthonról tanulnak! Szerencsétlen ki se bírt kelni az ágyból. Sokat vitatkoztam a tanárral,a dokit zaklattam napi szinten h adjon igazolást az iskolába hogy a gyerek beteg...
2021. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam Covidos, de ő jól van. Osztályfőnök minden órán megkérdezi hogy hogy vagyunk, őt meg külön mert tudja.
2021. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam. De csak íz érzékelés ment el, szóval nem voltam rosszul. vagyis de, de nem.úgy. Borzalmas két hét volt, míg semmit se éreztem.
2021. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!