Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Barátot keressek, vagy kötelet?

Barátot keressek, vagy kötelet?

Figyelt kérdés

Az iskolában nem nagyon szól hozzám senki, túl félős, és zárkózott vagyok, szerintetek barátot keressek vagy öngyilkossági módszert? Mert már nem bírom, hogy senki sem szól hozzám?

16/F



2019. dec. 13. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Kötél helyett: Új hobbi! Lefoglalod magad legalább, és utána nézhetsz fórumokon/facebookon is, ahol biztos találsz beszélgető partnert, abból simán kialakulhat barátság. Végső esetben pedig: [link]
2019. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Pszichologust. Lehet, h nem annyira szelsoseges, mint az ongyilkossag, de hatha segit.
2019. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem légy nyitott és próbálj barátkozni, legyen jó benyomás rólad,élvezd ki az életet mert munka mellett nem lesz könnyű, inkább nehezebb lesz, legalább is szémomra így van.
2019. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja 21F
2019. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
barátot vagy csajt?
2019. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
-?
2019. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a gimi szörnyű volt, piszkáltak is, egy időben egy emberrel voltam jóban az osztályból, de ha ő nem jött egy hétig, akkor volt, hogy nem szóltam senkihez.

Megértem a problémádat, nehezen nyitottam én is nagyon, nehéz egy ilyen közösségben változtatni ezen.

Ha nem megy az iskolában, akkor esetleg valami suli utáni elfoglaltság és ott hátha lesz egy kedves valaki. Interneten levelezőtárs esetleg, de itt gyakorin is sok ember van, aki szívesen beszélgetne veled, manapság sokan vannak hasonló cipőben. De ha jelenleg nem is látod a kiutat, gondolj arra, hogy középiskola után jobb lesz, akár egyetemen, akár a munkahelyeden, bárhol. De addig tényleg benézhetsz az iskolapszichológushoz vagy olvashatsz ebben a témában könyveket, hogy felkészülj a jobb életre mikor vége a sulinak.

Nem lesz ez mindig így. Kitartást!

22l

2019. dec. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Suliban nekem se voltak barátaim. Neten ismertem meg mindet, kivétel nélkül.
2019. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy barátot keress vagy egy kiskutyát. Kötelet meg más egyéb öngyilkossághoz való eszközt semmi képpen. Nekem a kutyáim segítettek sokat.


Lesz ez még jobb is, hidd el.

2019. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Slowrider ***** válasza:

Barátot keress.

Egy jótanács: menj el sportolni vagy valami szakkörbe, ami érdekel, vagy amivel szimplán csak nincs bajod.

Ne feledd, egy új társaságban mindenki tiszta lappal indul, szóval csak men oda emberekhez és mutatkozz be, hogy most vagy itt először. Ne ülj le a sarokba és várd, hogy odamenjenek hozzád, hanem te legyél a kezdeményező. Hogy ezt pontosan hogyan csinálod, az mindegy, a lényeg, hogy csináld és hogy egy kicsit mosolyogj. A második bemutatkozásnál már ezerszer jobban fogod magad érezni, és ez csak egyre jobb lesz.

2019. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!