Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik mekiben dolgoznak diákkén...

Akik mekiben dolgoznak diákként, ti önéletrajzzal jelentkeztetek? Milyen adatokat adtatok meg?

Figyelt kérdés
Pár napja lettem 16, és szeretnék besegíteni a szüleimnek azzal, hogy én is elmegyek dolgozni nyáron. Ez lenne az első munkahelyem, és néztem a jelentkezési oldalt, ahol azt írta, hogy nem kötelező önéletrajzot feltölteni. Milyen adatokat kéne biztosan megadnom? Kor, iskola, mikor szeretnék dolgozni, ezeket elég, ha a megjegyzésbe írom? Ha az önéletrajz előny, azokban miket kéne mindenképp megemlítenem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 1. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen csak diákszövetkezeten keresztül tudsz menni dolgozni,sima munkásként nem fognak alkalmazni Mekiben
2019. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A diák.szövhöz sem kell önéletrajz.
2019. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Melyik étterem érdekelne?


Már most május elején utána kéne menned, mert júniusban nem lesz helyed.


Első körben az Iskolaszövetkezetnél kellene regisztrálnod. A Fürge Diák, a Multi Job, az euDIÁKOK és a Meló-Diák viszi kábé az összes Mekit, de szerintem a Multi Jobhoz menj, ők a legjobbak.


Javaslom, hogy olyan mekibe menj, ahol magasabb az órabér, ha budapesti vagy, ezeket ajánlom:


Keleti Meki,Békásmegyer Meki,Pólus Center Meki, Érdi Meki


ezekben 1300 ft az órabér :)

2019. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Tegyük hozzá hogy 1300 BRUTTÓ!
2019. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Igen, 1300 a bruttó, ami azt jelenti, hogy az adókedvezmény miatt a kérdező, mint diák ennek az órabérnek a 85%-át meg is kapná, ez 1105 ft nettóban óránként. Este 6 után 30%-os műszakpótlékkal dolgoznak a diákok, ez óránként 1436 ft-ot jelent.


16 éves, diáknak.


Szerintem ez bőven jó. Az én 47 éves klinikai szakpszichológus nénikém - aki egy Pedagógiai Szakszolgálatban dolgozik főállásban - nemrég mesélte, hogy az ottani kolléganőivel kiszámolták, hogy ők kb. 1300 ft-os órabérért dolgoznak. Majdnem 50 évesen, 25 éves szakmai múlttal a háta mögött.


Úgyhogy én bátorítanám a kedves kérdezőt, mert ma Magyarországon ez az órabér bőven magasnak számít.

2019. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!