Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kilépnél a munkahelyedről ha...

Kilépnél a munkahelyedről ha nagyon monoton lenne a meló és nem jönnél ki a kollégákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé tanácstalan vagyok. Van egy rendkívül monoton asszisztensi/adminisztrációs munkám. Adatkezelés az egész, ugyan azt a mozdulatsort kell csinálnom egész nap. Olyan mint egy robotmunka, csak épp a számítógépen, excel táblákkal. Úgy érzem, már nem sokáig fogom bírni. Beleőrülök a monotonitásba. Ráadásul az iroda, ahol dolgozom nagyon zárt, egy börtönben érzem magam.

Munkatárssakkal nem igazán jövök ki, nincs közös témánk, én vagyok a legfiatalabb az irodában, és ezt folyamatosan érzékeltetik is velem.

A fizetést sem nevezném soknak (160 nettó)


Szüleim szerint ne panaszkodjak, tegyem össze a két kezem hogy nem kell fizikai munkát végeznem, de az egész napos üléstől, az egyhangú munkától és az ingerszegény irodától már rosszul vagyok.


Ez az első állásom, és nem merek váltani. Tudom hogy elméletileg munkaerőhiány van, és talán hamar találnék munkát, de félek hogy ott sem tudok majd beilleszkedni.


Köszönöm hogy vetted a fáradságot, és elolvastad, szívesen várom a válaszokat, tanácsokat.

23/F



2019. febr. 21. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4 éve frissdiplomás informatikusként nettó 120at kerestem első munkahelyen, főállásban diploma után. Nem tudom hol dolgozol, én vidéken, lehet a fővárosban más a helyzet. 160 körül keres anyám 20 év munkaviszony után, szintén adminisztrációs jellegű munkával, csak ő mellette számlákat is ír meg pénzzel is bánik, szóval felelőssége van. Azt mondom, 23 évesen k_vajó a 160.
2019. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!