Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova költöznétel magyarországo...

Hova költöznétel magyarországon budapesten kívül?

Figyelt kérdés
Ahol el is tudnátok helyezkedni a szakmátokban. Kort, nemet és szakmát is adjatok meg.

2019. jan. 19. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olyan helyre ahol 150ezer nettó nem a kiemelkedő fizetés kategóriába essen....Nyugat-Dunántúl északi rész. Győr Szombathely környéke például.
2019. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Debrecen vagy Sopron :)
2019. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biatorbágyra
2019. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11 én pont örülök, ha alacsony az átlagfizetés, mert remekül leviszi az árakat (az én keresetem meg távmunkában nem függ a helytől).
2019. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Még nem gondolkodtam ezen ilyen konkrétan. Csak nagyvonalakban tudom. Agglomerációba költöznék, ahol van vasútállomás. És legalább 1-2 igényesebb vendéglátó egység helyben.

Semmiképpen sem szeretnék messze lenni a fővárostól. Most is nagyon frusztráló.

Formabontó színházi előadások, kiállítások, screenx és imax mozi, ázsiai ételek stb.

2019. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Entert nyomtam véletlenül...

Szóval a felsoroltakat nem éred el vidéken. Viszont igényelném a jó minőségű levegőt és a zöldet is.

2019. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!