Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért sírnak a gyárak hogy...

Miért sírnak a gyárak hogy nincs munkaerő amikor olyan szinten válogatnak hogy fel se veszik az embert dolgozni?

Figyelt kérdés
Betanitott munkára. Tegnap is voltam egy gyárban csak elbeszélgetés volt és már délután fel is hivtak hogy nem leszek felvéve. Mégis miért valogatnak ezek ennyire?? Több gyárban is voltam mar es nem sikerült. Miért nem adnak egy esélyt?? Fiatal vagyok okes gyenge fizikumú de ők mondták hogy ez könnyű fizikai munka. Meg ok elismerem utóbbi időszakban nem volt normális munkám csak alkalmi lehet ez volt a bajuk, de ehhez megis mi közük?? Ha ennyire munkaerőhiány van akkor ez most megis mi??

2018. júl. 27. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valamiből leszűrték, hogy nem fogod bírni a melót vagy túl alulmotivált voltál. Nem sikerült jól az interjú vagy olyan hely volt ahova kopott farmerba és strandpapucsba kellet volna menni.
2018. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kamu a munkaerőhiány. Gondolom az ide összeesküvés-elméleteket írók még nem voltak munkaképes korban kb 10-15 éve, amikor munkanélküliség sújtota az országot. Nekem van összehasonlítási alapom, mert akkor jöttem ki az egyetemről. Egész egyszerűen képtelenség volt normális melót találni akkoriban, se szakmában, se azon kívül semmi visszajelzés. Ahhoz képest ma aki akar, az dolgozik, és mégt válogathat is. Jó, továbbra is ótvar pénzekért de legalább el tud valahol helyezkedni.
2019. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!