Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A dohányzó hely nálatok is...

Dongaben kérdése:

A dohányzó hely nálatok is kártyás beléptetővel elérhető?

Figyelt kérdés
Az ott töltött időt persze levonják.(Pedig odaérni több idő, mint egy cigit elszívni... Van ilyen máshol is?

2018. ápr. 29. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Ez komoly?


Soha nem hallottam ilyenről.


Vicces. Lehet beadnám a felmondásom.


Nekem csak olyan volt egy helyen ha ki akartam menni ebédelni akkor kb. 2-3 "főnöknek" kellet volna szólnom, mármint engedélyt kérni, de az is csak vicc volt szerintem.


Aztán végül is léptem lefele.

2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Sok helyen van ilyen. Meg még a wc is kártyás azt is levonják. A dohányzást még meg is értem, mert nem létszükséglet(én is cigizek amúgy) de egy pisit had dobjak már ingyen. Főleg ha meg van fázva az ember..az én munkahelyemen hivatalosan dohányzó se volt, mert alapból az EGÉSZ üzem területén tiltva volt a dohányzás, mmégis mindenki cigizett a főnökség hallgatólagos beleegyezésével.
2018. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
szerintem így kéne lennie munkahelyen, ameddig füstölög valaki nem dolgozik, ne kapjon már pénzt
2018. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem az lenne a normális hogy aki sokat van cigi szüneten annak szólnak a kollégák hogy "haver meló van".


Inkább mint össze vissza telepíteni a céget kártyaolvasókkal.


Nem?

2018. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Micsoda tragédia, hogy levonják tőled azt az időt, amíg nem dolgozol.

Ne menj cigizni és két pozitív dolog is fog történni! 1.: Nem vonják le az időt. 2. Több pénzed lesz, mert nem cigizel.

2018. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem hallottam ilyenről, de nagyon helyes.
2018. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk azt nem értem, hogy miért lettem lepontozva? Mindenki más 100%. Mi rosszat írtam? Itt sok kütyügyárban van már ilyen kártyás hely...a dohányosok meg a tiltott helyeken se fogják kibírni 8 vagy többb órán keresztül cigi nélkül. Mi fáj nektek?
2018. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Aki kevesebbet dolgozik - mert cigizik - az kapjon kevesebb fizetést, így korrekt.
2018. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Írjátok már meg hogy ez melyik melóhely please
2018. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:
51%
Nálatok valami nagyon mellécsúszott... A szünetét had ossza már mindenki úgy ahogy akarja, ami jár és persze fizetett... Ha 12 órából 45 perc jár akkor az akkor is jár ha eszek közben, kávézok, bámulom a csajokat vagy éppen dohányzok...
2018. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!