Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban soron csapatban kell...

Gyárban soron csapatban kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Mindenben szar vagyok, semmihez nem értek, az emberekhez főleg nem... Gondoltam vmilyen összeszerelő munka jó lesz nekem, de az is csak egyedül, hogy azt a napi 12 órát le tudjam dolgozni.

2017. szept. 13. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindegy? Gyarban barmit teszel valakinek valami ugy is szurja a szemet... valaki ugy is beled fog kotni....

Ilyen a primitiv emberek kozott a munka...

2017. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Leszarom, csak azt akarom tudni hogy a munkavégzéshez együtt kell e dolgozni másokkal.
2017. szept. 13. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod lesz, ha áll valaki melletted?
2017. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy ott áll amíg nem kell hozzá szólni
2017. szept. 13. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen gyár, milyen munka. anno, húsz évvel ezelőtt én dolgoztam gyárban, 4-en egy csapatban, ott össze kellett dolgozni. de nem volt szalagmunka.


tesóm pár éve Angliában dolgozott olyan gyárban, ahol tök egyedül volt, (vagyis, voltak mások is, de egyedül dolgozott, nem kellett senkivel összedolgozni).

2017. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van..van olyan szalagmunka, ahol mindenki egy féle mozzanatot csinál és tovább adja a másiknak, meg van olyan, amikor mindenki ugyan azt csinálja és amikor kész, feldobja a szalagra és kész..egyik esetben sem kötelező a másikhoz hozzászólni, de ki fognak utálni mint a szart
2017. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amit sose fogok megérteni, hogy miért kell kiutálni valakit azért, mert nem szól hozzá a másikhoz, csak akkor, ha azt a munka megkívánja. Az ember dolgozni megy be, nem magánéleti beszámolót tartani. Úgy másfél éve én is tettem fel itt evvel kapcsolatban kérdést. Ahogy ott is leírtam, itt is elmondanám, hogy ez elsősorban magyar mentalitás, érdekes, külföldön dolgozva eddig mindenhol símán elfogadták, hogy nem vagyok társalkodós típus.
2017. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ha ez igaz, akkor én már itt sem vagyok.

Pont ma szólt be -egy mindenkit kibeszélő, kétszínű- kolléganőm, hogy én milyen bunkó vagyok, hogy nem beszélgetek senkivel. Néztem nagyot, hogy hát a munkámat megcsinálom meg amúgy kedves vagyok, csak szótlan és nem akarok egy ilyen hülye nővel beszélni, aki amint kilép valaki az ajtón kibeszéli... Franc se érti ezeket az embereket.

2017. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, a félreértések elkerülése érdekében szeretném tisztázni, hogy én is szívesebben dolgozok csendben, meg alapból kedves vagyok, de csöndes visszahúzódó. Engem is "kiutáltak" piszkáltak állandóan. Ők még mindig ott dolgoznak minimálbérért, nekem vállalkozásom van :D pont ez motivált, hogy ne kelljen ilyen emberekkel foglalkoznom, akiknek olyan szar az életük, hogy inkább másokéval vannak elfoglalva.
2017. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem 7 hanem #6 vagyok, bocsánat :D
2017. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!