Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetek még állatorvos?

Lehetek még állatorvos?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es gimnazista. Az átlagom általánostól kezdve mindig 4 fölött volt rendesen, de sosem tanultam igazán keményen pedig tudtam volna. Majdnem mindig becsúszott egy hármas. Az idei évet is eléggé ellazsáltam. De most jöttem rá hogy ezzel elrontom az egész életemet. Elhatároztam hogy nyáron újraismételem és megtanulom ami kimaradt kémiából, biológiából és angolból, mert ugye az is kell de olyan nagy elmaradásom nincs csak nem igyekeztem eléggé. Tanulni tudom, nem nehéz, könnyen megtanulok dolgokat, de félek hogy későn kaptam észbe. Mióta az eszemet tudom az az álmom hogy állatorvos legyek. Van esélyem még ha igazán igyekszek? Nagyon félek hogy kevés leszek hozzá. Most kell fakultációt választanom és ha biológiára és kémiára megyek akkor az jó, de ha nem sikerül félek hogy nem megyek azzal az érettségivel semmire. Mit gondoltok? Nagyon nehéz bekerülni? Annyira félek hogy túl késő.
2017. máj. 18. 21:02
 1/5 anonim válasza:
Ha tényleg elhatároztad, és nekiállsz, és semmi tanulással is ilyen jól teljesítettél eddig, akkor ne izgulj:) De tedd oda magad! És még semmi sem késő, minden szorgalom kérdése. És biológia, kémia érettségivel (ha nem ANNYIRA rossz) nagyon sok területen el tudsz helyezkedni, az orvosi pályán kívül. Szóval csak hajrá hajrá!:D
2017. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon igyekezni fogok! A nyarat úgy terveztem hogy ezekre szánom. Úgy vagyok már vele hogy ha nem próbálom meg sosem fogom megtudni mi lehetett volna.
2017. máj. 18. 21:12
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanekkor határoztam el magam véglegesen, hogy igenis állatorvos leszek, ez az álommelóm vagy mi.

Ha tényleg akarod akkor menni fog. Nem lesz könnyű, de megéri sokat tanulni. Ha nem próbálnád meg, akkor tuti megbánnád. Vesztenivalód tényleg nincs, úgyhogy ne félj!

Túl késő pedig sosincs. Főleg 10.-ben, még pont időben vagy.

Sok sikert!

2017. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még bőven időben vagy, és ha a lazsálás ellenére ilyen jó az átlagod, akkor biztos menni fog :) A fakt választásod teljesen jó így, én is biosz-kémiáztam, és végül műszaki pályán kötöttem ki (matek + biosz érettségivel), szóval ha esetleg mégis meggondolnád magad, ezekkel sok irányba mehetsz. Sok sikert!
2017. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2017. máj. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!