Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Májusban kezdtem egy munkahelyen. Igazából nem éreztem magamhoz annyira közelállónak a cég profilját, de kellett a munka és a fizetés versenyképes, így elvállaltam. De eléggé csalódás volt. Sajnos nem kapok feladatokat, csak ülök, 8-tól délig eltelik valahogy az idő, elmegyek ebédelni, délután megint elmegy valahol. Néha kapok kisebb feladatokat, de igazából nem érzem magam egyáltalán fontosnak. Én érzem magam rosszul, mikor eljön a munkaidő vége, a többiek még dolgoznak és hazamegyek. A kollégáim aranyosak, de nem igazán veszik a fáradtságot arra, hogy ismerkedjünk. Minden reggel azzal kelek, hogy csak éljem túl valahol a napot, nem vagyok motivált, nem várom, hogy jöhessek, számolom a napokat a hétvégéig...

Volna egy lehetőség, hogy 6 órás munkával majdnem ugyanennyit keressek, és elég régóta foglalkoztat a dolog, hogy esetleg váltsak - e arra. Szerintetek mit tegyek? A 6 órás meló optimálisabb lenne, mert amúgy itt 16:50-ig szól a munkaidőm, pénteken rövidebb, de ez előtt is 6 órában dolgoztam és nagyon szerettem, főleg délelőtt, mert pikk-pakk elment és mindenre volt időm. Szeretnék váltani, de ha esetleg nem jön össze, akkor megint munka nélkül maradok. :/



2016. jún. 6. 09:48
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Tudom milyen érzés ez, nem érzed egyszerűen azt, hogy hasznosan telt el a napod, gyakorlatilag nincs is értelme annak, hogy ott vagy. Ezért nem érzed magad fontosnak. :/ Szerintem mindenképp válts, dee figyelj, arra van lehetőség, hogy szabi alatt a másik cégnél végezz próbamunkát vagy valami, hogy legalább tudd felvesznek-e..
2016. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vagy munkát kérnék a főnöktől és/vagy online tanulnék!

Pl én is irodában dolgozok és hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok, munkahelyen tutorial videókat nézek, leírásokat szoktam olvasni, tervezek...

Meg van amikor böngészgetek kicsit.


Persze mellette dolgozok is!


23F

2016. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogyha kell valami, úgyis megkérnek. Persze aztán lehet, hogy ebből az jön le nekik, hogy nem vagyok motivált, és majd egy hónap múlva búcsút intenek, nem tudom... Ami van feladat, azt készségesen megcsinálom, nem nagyon volt rám panasz..
2016. jún. 6. 13:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!