Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek sem jók a női...

Szerintetek sem jók a női főnökök?

Figyelt kérdés
Persze, van kivétel, de azt vettem észre, egy női főnöknek nagyobb hangulatváltozásai vannak. Jobban rákérdez magánéleti dolgokra, meg valahogy nem veszem a női főnököket komolyan. Konkrétan volt olyan, hogy kinevettem a főnököm. Korábban férfi főnököm volt, őt jobban tiszteltem. Mi a véleményetek?

2015. okt. 11. 10:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én nem képzelem azt, hogy a férfiak kevésbé értenének a gyerekekhez, ezzel egyáltalán nem értek egyet. Viszont azzal, hogy a férfi általánosságban jobb mint egy nő, ha munkahelyi vezetésről van szó, az biztos.
2015. okt. 11. 13:44
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
De még valami: A nők kollégaként is borzalmasabbak! Mást sem tudnak, csak fúrni egymást meg keverni a fekáliát.
2015. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy ez a te szemüvegeden keresztül biztos. Nem tárgyilagos vélemény.


Ez olyan, mintha azt mondanám, csak barna szemű férfiakat ismerek, így aki kék/zöld/szürke szemű, az biztos megbízhatatlan.

2015. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

"Viszont azzal, hogy a férfi általánosságban jobb mint egy nő, ha munkahelyi vezetésről van szó, az biztos."


Ez nettó hülyeség. A nők jobbak a konfliktuskezelésben, a visszajelzés-adásban, körültekintőbbek és jobban felvállalják a nehéz helyzeteket.

2015. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
Ahány főnöknőm csak volt, mindegyik az anyám is akart lenni egy kicsit. Nem toleráltam.
2015. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

"De még valami: A nők kollégaként is borzalmasabbak!"


Huszon+ éve dolgozom, ez idő alatt összesen 6 olyan munkatársam volt, akitől a falra tudtam volna mászni, ebből 4 férfi.:-)

2015. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy mennyi agya van a főnöki szerep betöltéséhez. A mostani főnöknőmnek kevés van: szakmailag alig van hasznosítható tudása, viszont emberileg jó fej, így az, amit vezet, egy kóceráj lett.

Viszont van ellenpéldám is: egy másik főnöknőm viszont szakmailag topon van, határozott, viszont tud humánus is lenni, és évek óta vezeti az intézményét. Tehát 1:1.

2015. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

"A nők jobbak a konfliktuskezelésben, a visszajelzés-adásban, körültekintőbbek és jobban felvállalják a nehéz helyzeteket."


Feministaként nem értek veled egyet. Ezek mind emberi tulajdonságok, nem puncihoz járnak.

2015. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!