Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondták azt, hogy nem...

Miért mondták azt, hogy nem vagyok önálló?

Figyelt kérdés

Elhelyezkedtem életem első munkahelyén, raktárosként, az elején meg is dicsertek hogy milyen ügyes vagyok látszik rajtam hogy akarom csinálni. Ez a harmadik hetem itt és azt mondta nekem a főnök egy beszélgetés keretében hogy nem vagyok önálló és azt szeretné ha én is ugyanolyan munkaerő lennék mint a többiek, különben keresnie kell más valakit és hogy erre van a próba idő. Nagyon megijedtem én úgy érzem, hogy egyre jobban megállom a helyem de ez teljesen leamortizált lelkileg. Most már úgy vagyok vele hogy elfog küldeni már nagyon félek az egésztől...

21f


2015. okt. 3. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak sok az ember es mindenképp el kell kuldjon valakit,es mivel uj vagy lehetsz ugyes,de ezert akart teged,mert uj vagy.

Ne latszodjon rajtad,hogy megijedtel,az latszodjon rajtad,hogy szereted amit csinalsz es legyel preciz,jo munkaero,hatha nem kuld el. De az is lehet, hogy csak ijeszteget

2015. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valeo? :(
2015. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában akkor mondják, ha mindent a szádba kell rágni, nem tudod magadtól, hogy melyik munkafolyamat után mi jön, vagy mindent megkérdezel (lehet túlzott precizitás miatt is, hogy lássák, nem akarsz hibázni), és nem találod fel magad.

Gondolkozz, hogy ilyen vagy-e, ha igen, változtass, míg nem késő.

2015. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért kérdezek gyakran mert félek mi lesz ha véletlen nem úgy kell de megprobalok önálló lenni
2015. okt. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!