Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen korházi mosodában...

Milyen korházi mosodában dolgozni?

Figyelt kérdés
valaki hasonló területen dolgozott már? mi a tapasztaatotok ,mit kellet pontosan csinálni? Állást kaptam a helyi korház mosodájában kényszerből el kelett fogadnom mert elég kilàtástalan a helyzetem. Hétfőn kezdek de félek előre.
2015. szept. 30. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az egész nagyrészt gépesített. Ami egyedül rosszabb lehet benne, az a szennyezett ágyneműk mosógépbe pakolása, a többi már tiszta meló. Szerintem sokkal jobb meló ez mint közterületet tisztítani, vagy épületet takarítani.
2015. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Előtte oltások,ha a kórház nem akar adni KÖVETELD!,mert nagy a fertőzés veszély.


A munka: Véres,hányadékos,xaros,gennyes ruhák válogatása,mosógépbe pakolása,vasalása,szortírozása és szállítása.


Gyomor és immunrendszer kell hozzá!


Ellőtte az első napokban NE reggelizz!

2015. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Szennyessel àllítólag nem kell érintkeznem egyáltalán legalábbis evvel biztatott az irodista csaj
2015. szept. 30. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez komoly, hogy még vasalni is kell? Ennyi eszük nincs, hogy legalább azzal spóroljanak? Ha gyűrött ruhában lesz a beteg, akkor kinevetik és megalázzák? Pár embernek nincs kedve bekapcsolni az agyát ebben az országban, ha megkérem szépen?
2015. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Előbbi vagyok. Tuti a fertőtlenítés indokolja a vasalást. Pedig volt 5 perc, amikor azt hittem, hogy megtaláltam az ország elmaradottságának kulcsát. :(
2015. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Száritogép van ami készre adja ki vasalni sem kell. Ekkora szennyes mellett hol száradna meg minden területileg? A válogatást nem tudom de utána mar gépesített az egész nem kell vasalni sem.
2015. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!