Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az gáz, ha nem bírom a gyári...

Az gáz, ha nem bírom a gyári munkát?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, teljes mértékben humán beállítottságú. Egy évet halasztok a főiskola miatt, óvónéninek szeretnék menni továbbtanulni. Addig az egy évig nem a lábamat szeretném lógatni, hanem egy kicsit dolgozni. 2 nyelvvizsgám van, érettségim, ECDL stb.. De sajnos a környéken csak gyárakba van felvétel, 3 műszak, és csak a sorra lehet menni. Hétfőn kezdek egy ilyen helyen, de félek, ha 3 nap után ott hagyom, akkor mindenki rajtam fog röhögni, hogy milyen gáz, hogy nem bírom, jaj de puhány vagyok, bezzeg én 10 éve nyomom stb.. MINDEN TISZTELET azoké az embereké, akik életüket a soron töltik!! nem ezzel van baj, hanem attól, hogy félek, hogy tényleg ilyen puhány vagyok.. köszi a tapasztalatokat és a válaszokat.
2015. szept. 23. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha vannak terveid es raksz felre akkor ki lehet birni. En fel evet csinaltam igy, ahogy osszejott a penzem mar mentem is tovabb a kovetkezo tervem megvalositasara. Utaltam a gyarat de ha valaki nem ott akar megoregedni es nem csak a manak el, ha nem issza (vodkazza) el a penzet akkor gyorsan tovabballhat!
2015. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vodkázás mellet is (Havi 3x uha) elérem a célom,mert tudom hogy képes vagyok rá.

Te meg sírsz mert fél évet kell dolgozni egy gyárban?

Van akinek munkahelye sincs ebben az országban.

2015. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj oda, ennyiből megmondom, hogy nem neked való.

Anyukám szakmunkás, sajnos lehetetlen megélni itthon a szakmájával, ő is vállalt ilyen munkákat. Amikor a harmadik helyen készítették ki az idegeit, plusz a keze is tönkrement, azt mondtam, hogy elég. Inkább kihúzzuk jóval kevesebből, amíg nem talál munkát, de annyit nem ér, hogy tönkretegye magát.

2015. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet birni, attól függ persze, mekkora a hajtás, kell-e emelni, talpalni, betartják-e a cigiszünetet, stb. Dolgoztam egyszer egy olyan helyen, ahol az egyik részlegen majd meg szakadtam, műszak kezdés után fél órával már folyt a hátamon a viz. Aztán ahogy felmértem a terepet, rájöttem, hogy vállveregetésért nem érdemes megszakadni. Alapjáratra álltam, át is helyeztek másik folyamatra, ki nem rúgtak, mert gy sem találtak elég madarat, hogy elindthassák a második műszakot. Ott meg olyan tempóban dolgoztam, amilyenben csak akartam, a lényeg az volt, hogy lássák, h. mozog a kezem. :) Aztán összekerültem egy 60-as öreggel, aki UGYANEZT a stratégiát csinálta már 3. éve, a nyugdjra játszott. A fő, hogy csak a minimumot, minden körülmények között. Havi 90-ért nem is nagyon várhatnak el mást Európa közepén.

A fizikai terhelést, állást meg 2-3 nap alatt megszokod, ha nincs vmi gerinc, v. láb problémád. Aztán mehet az óvóképző.

2015. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!