Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az gáz, ha nem bírom a gyári...

Az gáz, ha nem bírom a gyári munkát?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, teljes mértékben humán beállítottságú. Egy évet halasztok a főiskola miatt, óvónéninek szeretnék menni továbbtanulni. Addig az egy évig nem a lábamat szeretném lógatni, hanem egy kicsit dolgozni. 2 nyelvvizsgám van, érettségim, ECDL stb.. De sajnos a környéken csak gyárakba van felvétel, 3 műszak, és csak a sorra lehet menni. Hétfőn kezdek egy ilyen helyen, de félek, ha 3 nap után ott hagyom, akkor mindenki rajtam fog röhögni, hogy milyen gáz, hogy nem bírom, jaj de puhány vagyok, bezzeg én 10 éve nyomom stb.. MINDEN TISZTELET azoké az embereké, akik életüket a soron töltik!! nem ezzel van baj, hanem attól, hogy félek, hogy tényleg ilyen puhány vagyok.. köszi a tapasztalatokat és a válaszokat.
2015. szept. 23. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én sem bírom a monoton gyári melót.
2015. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz,elég nehezen lehet kibírni,nem embernek való.2 nyelvvizsgád van?:O Az már nem semmi.
2015. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van két nyelvvizsgád, akkor gondolom beszéled is a nyelveket. Miért akarsz egy évig aprópénzért egy gyárban gürcölni, ha tele van az internet külföldi álláslehetőségekkel?


Elmész egy szállodába takarítani és financiálisan bebiztosítottad magad a teljes képzési időre az egyetemen. Ne paszd el az idődet szaros gyári munkára Magyarországon, ha tudsz külföldiül...

2015. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnos most a migránsok miatt nem merek kimenni külföldre.. meg nagyon félek is, szüleim nem engednének el.. amúgy imádom a nyelveket:) ebben az egy évben oroszul is megtanulok, abból is szeretnék nyelvvizsgát.
2015. szept. 23. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Migránsok meg a f..szom :D


Amúgy nyelvtudással én is keresnék mást. De ha nem is bírod, akkor is pont le fogja mindenki szarni. Ha meg rajtad "röhög" az ki a fenét érdekel? Sokkal egyszerűbb az élet, ha nem érdekel azok véleménye akik nem számítanak.

2015. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A migránsok miatt szerintem nem kéne itthon maradnod. Amúgy is sokkal több van belőlük itthon, mint nyugaton.


Én nem maradnék a helyedben, de te tudod.

2015. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igazatok van, csak nagyon lelkiismeretes vagyok, meg becsületes, és ilyenkor nagyon rosszul érzem magam. De ezt ők valóban nem tudják, szóval ennyi erővel nem is kellene velük foglalkoznom,nem? csak ha elmondják mindenkinek, az rosszul esik nagyon.. de hát van igazságalapja sajnos
2015. szept. 23. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelven beszélsz? Lehet itt is munkát találni ha jól beszél angolul,németül vagy más nyelven amire szükség van. Hol élsz es milyen nyelvekbol van nyelvvizsgák ez a fontos. Nézz körül a neten lehet találsz munkát. Profession .hu nézz szett.
2015. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nő gyárban? Konyha és iroda való a nőnek....

Képzeld én holnap kezdek az új munkahelyen 3 műszakban fogok dolgozni kemény havi 90-ért kb... (nettó)

Monoton munka de legalább nem szakadok meg,és lesz pénz Vodkára.

Mondjuk itt is sok nőt vettek fel az utóbbi 1 hónapban.

19/F

2015. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Inkább meghalnék, minthogy egy gyárban egy szalag mellett görcöljek! És ezt komolyan mondom, inkább haljak éhen!
2015. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!