Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lennél biztonsági őr egy...

Lennél biztonsági őr egy áruházban? Mit kell ott csinálni, azon kívül, hogy álldogálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem szörnyű unalmas lehet, ráadásul túl sincsenek fizetve. Ti mennyiért vállalnátok?
2015. szept. 13. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Egész nap állni kell, és heti 1 szer nem ebédelsz, mivel mindig kell maradnia egy ügyeletesnek. Egy szendvicset se majszolhatsz el a munkaidőd alatt.

Hát ha diák vagyok, vagy nincs végzettségem akkor örülnék olyan 150,000-nek, de 120,000ért is elvállalnám.

Viszont soha nem akarok biztonsági őr lenni és 200,000 alatt keresni.

2015. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem lennék.

Akik nálunk dolgoznak: 2 nap munka 1 nap szabad. Egész napos meló, tehát nyitás előtt kb. negyed órával már ott kell lenniük, zárás után lehet csak hazamenni. (tehát kb. 4:45-től 22:30,22:45-ig) Napközben van párszor 10-15 perc szünet, ami kb arra elég, hogy gyorsan elszaladnak pisilni, vagy megeszik a kajájukat.

Nem csak álldogálnak, hanem figyelni kell, hogy van-e olyan aki suttyomban ki akar vinni valamit, banyatankba bele kell nézniük, ha valamelyik kasszánál nagyobb értékű cuccot vásárolnak, akkor azt még a főfő biztonságiaknak jelentik, + ha valaki megnyomja a pánikot, akkor oda kell ugrani és intézkedni.

2015. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4:45-től 22:30,22:45-ig, ezt azért kétlem.
2015. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el.
2015. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi öreg dagi fószert felvesznek már :D gondolhatod milyen komoly meló komoly összegért..
2015. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig olyan unalmas, amikor a cigányok ordibálnak velük és halállal fenyegetik őket.
2015. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, de én mindig csak azt látom hogy állnak a bejáratnál vagy sétálgatnak. Kb. mintha egész nap várnom kellene a buszra, és semmit sem csinálhatnék. Le se ülhetnék, zenét se hallgathatnék, semmi. Kb. fél nap alatt befordulnék, ezért nem is tudom tudnának e annyit fizetni amennyiért elvállalnám.
2015. szept. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!