Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ennyire gáz, ha nem...

Tényleg ennyire gáz, ha nem akarok rögtön dolgozni?

Figyelt kérdés

Májusban vizsgázok a képzésemből, valószínűleg sikerülni is fog. És én azt terveztem, hogy miután megkaptam az oklevelem, nem megyek rögtön nyáron dolgozni, hanem kiélvezem az utolsó teljes szabad nyaram és ősztől nekiállok dolgozni. Tegnap ezt bejelentettem apámnak, aki "kiakadt" rajta és szerinte rögtön munkába kellene állnom. Munkalehetőségem biztos lesz, (ha nem is ott, ahova vágyom) mert már egy éve bejelentette egyik rokonom, hogy igényt tartana rám.

Nem értem, miért ekkor probléma ez. 20 éves vagyok.



2015. febr. 1. 11:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#6: Nem egy vagyonról van szó, csak még kitart egy ideig.

#9: Nem vagyok lusta. Nem büdös a munka, egy szóval se mondtam, hogy nem akarok dolgozni.

A pénzt nagy részét kaptam ballagásra, érettségire, születésnap stb. és? Nem én kértem, adták. Nem b*sztam el mindenre, hanem spóroltam és van.

2015. febr. 1. 12:08
 12/27 anonim ***** válasza:
"Saját magamnak fizetek mindent," Lakás, fütés, világitás, kaja, stb? Akkor tényleg nem értem miért nem érti meg apád. Ha nem akarsz, ne dolgozz.
2015. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van, ne menj dolgozni. Egyáltalán. Mindent a valagad alá tesznek a h.lye öregek 20 éves felnőttként, akkor meg minek?

Maradj otthon, élősködj tovább, ne vedd el a munkahelyet az elöl, akinek szüksége van rá. Mindenki jobban jár. Ez a véleményem, meg szerintem sok más munkából élőnek is.

2015. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hú basszus, atomnagy hibát követek el, hogy az első abban a nagyjából 3 hónapban nem akarok dolgozni....:D:D

Ha idáig eltarottak 20 évig, akkor azzal a kb. 3 hónappal nem fogom anyagi csődbe hozni a családom.

2015. febr. 1. 14:28
 15/27 anonim ***** válasza:
De miért fájna neked ha nem tartanák el a valagadat 3 hónapig? Nem értem, én nem is ismerek olyat, aki egy egész nyarat végigbulizott volna, ha dolgozol attól még ugyan úgy el tudsz menni 2x bulizni és munka után is szabad vagy. Gondolom ugyan úgy otthon laknál, ki lenne nyalva a feneked, semmi dolgot nem lenne.
2015. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy fájna. De gondolom nem raknak ki az utcára.
2015. febr. 1. 16:36
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de mi a szrnak tetted fel ezt a kérdést? várható volt, hogy szitkozódó válaszokat kapsz
2015. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#14 én is így voltam vele


meg apám azt mondta azért ne a lehető legszarabb munkákat vállaljam el :D

2015. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akadt ki apád, még akkor is, ha ő fizetné a bulizásod... Én simán elnézném ha lenne 20 éves gyerekem. Egyszer vagy fiatal, jól kell érezni magad, ez az utolsó felhőtlen alkalmad, utána szeptembertől vége a gyerekkornak. Fiatal vagy még, én biztos azt akarnám, hogy a gyerekem még kicsit jól érezze magát amíg lehet, mert az élet rövid, aztán jön a kaszás és elvisz mint Presley. Ezt az utolsó gondtalan nyarat én megadnám a gyerekemnek.
2015. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Most nézem micsoda pronyó válaszok jöttek. Szóval ha gyerekem lesz, írom a 35 forintos kockás füzetbe, a gyerekre eső villany, gáz és vízköltséget, természetesen albérleti díj mellett 18 éves kortól. Szánalom. Ha gyerekem van, azért dolgozok, hogy neki minél jobb legyen mint nekem és nem azt akarom hogy ugyanúgy szo.pni kelljen az életben mint nekem "bezzeg nekem is szar volt, akkor te is szívjál hülye élősködő tudod te mennyibe került az a pelenka amit anno telibe sz rtál" módon.
2015. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!