Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12. osztályról kapok papírt?...

12. osztályról kapok papírt? Eltudok helyezkedni valahol?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi iskolába járok és most érettségiznék májusba de tudom hogy a matek nem fog sikerülni,és szerintem nem is fognak engedni érettségizni belőlle vagyis a matektanár meglátásai ezek.

Szín eggyeseim vannak belőlle.

7.ik osztályba kezdtem ezt a bukdácsolást matekból. Soha sem ment akár hány különtanárhoz jártam nem ment,és igazából most pénzünk sincs erre.

Az érdekelne igazból hogy a 12.osztályról én fogok kapni bármilyen papírt is? És szerintetek eltudok majd helyezkedni? Németországba lenne lehetőségem kimenni csak nem tudom hogy ott mennyire találnék munkát,ott is feltétel az érettségi és a szakma?


2015. jan. 21. 19:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáfűznék, hogy itt ne is az órabért nézzük, azt meghagyjuk az uraságoknak...



Itt azt kell nézni, kinek mennyit ér egy profin kifestett szoba, egy tökéletesen lelapozott helyiség, vagy a hibátlanul elkészített gázbevezetés, ami nem robban fel.



Az órabérszámolgatás meg tökéletes a dzsunioroknak a multiknál.


Egy vállalkozó profi szakmunkás megmondja mennyi lesz a dolog miután készen ránézel, ha tetszik elfogadod, ha nem, semmi baj, van még több tíz-húsz-harminc ügyfél egy hónapra...

2015. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jo szoveg ez a "profi munkat meg kell fizetni". Lehuzashoz tokeltes!:D

Mifelenk meg, kepzeld, az epitoiparban egy segedmunkas keres napi 6-8E-t, szakember meg 20-25-ot,+ anyag koltseg, de akkor mar nagyon szezonban. Csapnivalo munkat meg inkabb a "mindenhez erto" polihisztorok vegeznek, de SZAMLAT egyiktol se fogsz kapni, a mestertol sem. A 30 ezer / nap irrealis, hiaba okoskodsz, meg lepontozol.

2015. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Látom nem érted. Nem a napot, és nem az órabért kell nézni.


Azt, amit végül megkap az ügyfél.


Így csinálja az asztalos nagybátyám, a festő keresztapám, és a sokadik rokonom is.


Van, hogy valaki 1 hét alatt csinál meg egy szobát sz. arul, van aki 2 nap alatt úgy lerakja, hogy megszólal ...


De nyílván lehúzás, ha kb. egy hónapra minimum 40-50 ügyfele lenne, aki meg is fizetné, de nem tudja elvállalni mert neki is 24h egy nap.


Érdekes, Én pont tavaly egyik napja ajánlottam tovább egyik barátunkat, mivel újra akarják rakatni az előszobát, megmutattuk azt az egy helyiséget, elmondtam, hogy 2 nap alatt készült 60-ért, és kérte is a telefonszámot, mivel a lapozó munkájára eddig nem volt panasz.


Nem tudom kiben van a hiba, Nekem eszembe se jutna olyat fogadni aki 20-ért lerakja, de nem ismerem...


Nem fáj a szívem a 60 ezerért, mert minden nap használni fogja azt a helyiséget valaki, és nyugodt szívvel vagyok, hogy tudom, ez nagyon sok évig így marad, mert tökéletes munkát végez az illető.


Én nem tartom irreálisnak, semmivel sem különb ez a munka mindenféle projekt menedzsernél, stb...


Sőt, már a kezdő alapbér is megegyezhetne a szememben.


Igaz, sok a kontár...

2015. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!