Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12. osztályról kapok papírt?...

12. osztályról kapok papírt? Eltudok helyezkedni valahol?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi iskolába járok és most érettségiznék májusba de tudom hogy a matek nem fog sikerülni,és szerintem nem is fognak engedni érettségizni belőlle vagyis a matektanár meglátásai ezek.

Szín eggyeseim vannak belőlle.

7.ik osztályba kezdtem ezt a bukdácsolást matekból. Soha sem ment akár hány különtanárhoz jártam nem ment,és igazából most pénzünk sincs erre.

Az érdekelne igazból hogy a 12.osztályról én fogok kapni bármilyen papírt is? És szerintetek eltudok majd helyezkedni? Németországba lenne lehetőségem kimenni csak nem tudom hogy ott mennyire találnék munkát,ott is feltétel az érettségi és a szakma?


2015. jan. 21. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Így szerintem csak 11 osztályról kapsz igazolást.
2015. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Bizonyítványt minden év végén adnak.
2015. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12. év végén ugyanolyan bizonyítványt kapsz, mint az előtte levő években.
2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk most évvégén megbukok és augusztusba átmegyek a pótvizsgán akkor azt a bizsonyítványt akkor fogom kikapni?

És egyébként akkor ez minek minősíthető? Vagy hogy szokták ezt nevezni? Pl: van 8 általánosom meg... ?

2015. jan. 21. 19:45
 5/23 anonim ***** válasza:
Van 8 általánosod és kész. Az nem ér semmit papíron, hogy ki bírtál szülni magadból 3 évet középiskolában.
2015. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A 90-es evek elejen fel sem vettek volna kereskedelmi szkozepbe 4-es matek alatt...

Szerintem keress egy gyengebb szakkozep iskolat, es iratkozz at oda. Ismeteld meg a 12-et, es mindenkepp erettsegizz le, mert kulonben a gyartosornal nemigen fogsz elorebb jutni.

Az evismetlestol ne felj, en is ismeteltem, igy 20 ev tavlatabol semmi karat nem lattam.

2015. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Micsoda vadparasztok, sokan csak bepofázni tudnak, hogy gyártósor meg mit tudom én. Szerintetek ezt kérdezte a kérdező? Fogadjunk valamilyen beképzelt egyetemista f.kalapok vagytok, akik azt hiszik, hogy a hülye diplomájukkal lehet csak boldogulni...


Tessék kérdező, 12. évfolyam letétele után elvégezhető szakmák listája ! Szerintem ezt akarta volna kérdezni... Nem a sok f. szágot


** Szakképesítés szinte: középszintű (középiskola után) ***


[link]

2015. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

7.

Jol figyelj bugris!

Ne akarj segiteni, ha magad is segitsegre szorulsz!

Latszik hogy az allaskereses vilagaban semmi tapasztalatod sincs, de idejossz kiosztani nagypofaval azokat, akik meg akarjak kimelni a kerdezot attol, hogy kiszolgaltatott legyen a munkaeropiacon.

Most nezd is meg azt, amit belinkeltel, es ugyan mondd mar meg, h. melyik szakmara gondoltal, amelyik vegen ne kell erettsegi, es nem a gyartosoron fog kikotni vele a kerdezo?!

De ne az acssal gyere, mert en 20 ev ota bejelentett acsot meg nem lattam, de olyat igen, akinek szet voltak a terdizuletei!

Ha elolvastad a tablazatot, gyere vissza es kerj bocsanatot azoktol, akik erdemben segitettek, takonyvodor!

2015. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 22. 18:49
 10/23 anonim ***** válasza:

Elárulom farokcibáló, nem csak a hozzád hasonló kis "ité dzsuniorok" meg tököm tudják mik tudnak csak érvényesülni, számomra mind egytől egyedik szánalmak vagyok, hogy azért mentek mérnöknek, meg "projekt menedzsernek" mert sokat lehet keresni vele...


Bőven tud a kérdező érettségi nélkül boldogulni, és nem egy birka lesz a sok közül, aki a 21. századi multiknak csicskázik, ÉS AZT HISZI MAGÁRÓL, HOGY Ő MEKKORA ÉRTÉK ENNEK A VILÁGNAK MINT DIPLOMÁZOTT ÉRTELMISÉGI ......


Ács, hegesztő, lapozó, asztalos. Semmilyen érettségi nem kell hozzá, maszekolhatsz is viszonylag hamar.


10.-el Festő, kárpitos.


Szereted az EÜ? Lehetsz műtőssegéd.


Ha nincs ellenedre a csicskáztatás, pincér vagy szakács esetleg eladó...


Vagy elmehetsz villanyszerelőnek.


Soroljam még?


Tanulj ki valami kétkezi szakmát, majd abba vállalkozz, legyél jó benne és akkor nem fogsz függeni senkitől.


Adios!

2015. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!