Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » érdemes irodai munkát valami...

érdemes irodai munkát valami teljesen masra cserelni?

Figyelt kérdés
24 eves ferfi vagyok, informatikuskent dolgozom, de nagyon nem szeretem.. mindenki azt mondja hogy idővel sokra lehet vinni.. kényelmes, tiszta munka.. és tény hogy az iszonyuan alacsony berekhez kepest a fizetes sem olyan nagyon rossz.. de egyszeruen nem birok egy helyben, egy gép elott ulve napi 8 orat eltolteni.. ugy erzem elmegy az eletem, amig en egy gep elott ulok, egyszeruen nem eri meg.. viszont nem merek fejest ugrani az ismeretlenbe, és kockaztatni... mit gondoltok, kockaztassak, es keressek mas munkat.. leginkabb meditarran orszagokban, boldog emberek között szeretnek elni.. és valami izgalmasabb munkat vegezni.. politikatol fuggetlenul, nem ez az orszag nem jelent mar sokat..
2015. jan. 7. 19:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne valtoztass! Munka utan menj el a voroskereszthez vagy a karitaszhoz valami ertlemes munkat is csinalni. Mas napokon menj futni vagy bokszolni. Utolso esetben keress informatikus munkat mediterran orszagban. El hiszem, hogy nehez egesz nap gep elott ulni fiatalemberkent...
2015. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy változtass!

Illetve hát minden ember más, más temperamentumú. Én az irodai munkámat nagyon szeretem. Mondjuk nekem eddig mindig "pörgös" melók jutottak, kevés pénzért, így most a két kezem összeteszem, hogy a gép előtt ülhetek 8 órát. (És még utána is itthon)

Van egy jó állásod, a mai világban nem igazán érdemes ezt eldobni.

De ha nagyon utálod, akkor az sajnos már régen rossz. Lehet találsz hasonlót mediterrán területeken is. Körül lehet nézni. Csak azt mondom, hogy azért ne menj el étterembe dolgozni a mostani állásod helyett, csak azért mert tudom is én, Spanyolország. :)

2015. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se feltétlenül változtass. Főleg informatikusként, nem csak sima irodistaként. Bár az nem jó jel, hogy nem szereted.

Én is irodista vagyok. Munkaként ezt szeretem, mert viszonylag nyugis. Ennek ellenére pörgős és kaland-kedvelő vagyok. Így szabadidőmben szeretek utazgatni és kirándulni. (Bár ez nyílván csak hétvégenként és jó időben lehetséges.) Szerintem te is a szabadidődben találhatnál valamilyen izgalmas dolgot. Esetleg vállalhatnál másfajta másodállást, ha belefér az életedbe. Ezzel összekötnéd a kellemest a hasznossal. :-)

Ha mégis egyre inkább agyadra megy ez a munka, akkor pedig képességeidnek megfelelően keress mást. Esetleg tanulhatnál valamit, ha ez is beleférne az életedbe. A munka és a tanulás egyszerre eléggé leköthet. Viszont informatikusként tényleg sokra viheted megfelelő fizetéssel és ezért szakmailag inkább nem tanácsolnám a lelépést. Mérlegelj, ez csak rajtad áll.

2015. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! jól irtátok.. tényleg elég sokat unatkozom.. átgondolom a dolgot.
2015. jan. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!