Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún perverz ajánlat...

Állásinterjún perverz ajánlat Debrecenben, járt valaki így?

Figyelt kérdés

Már több nőtől hallottam, hogy óvatosnak kell lenni, nehogy belefussunk egy ilyen perverzbe, aki tisztességes (pénzügyi, hostess, stb) munkát hirdet, aztán ha tetszel neki, tisztességtelen munkát kínál. Vagy akár zaklat is. Ténylek létezhet ilyen, vagy csak a munka nélkül maradt nők találják ki sértettségükben?

Tapasztalatokat írjatok, aki járt már így. Részleteket is.



2014. okt. 2. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fél munkahely a főnök ágyában túlórázik. A főnök nem is csinál belőle titkot, hogy kirúgja őket ha nem teszik meg. Ilyenkor adok hálát, hogy én túl ronda vagyok ahhoz, hogy ilyesmire használjanak.
2014. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű!Milyen munkakörben dolgozol?Senki nem jelentette fel?
2014. okt. 2. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosító cég, ismerve a magyar igazságszolgáltatás mentalitását ezekben az ügyekben, senki nem jelenti fel. Inkább próbálnak új munkahelyet keresni, csak ez manapság nem egyszerű.
2014. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!