Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy bajban vagyok, ki vagyok...

Nagy bajban vagyok, ki vagyok közösítve SOS-be szeretnék véleményeket/tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Röviden.

25 éves nő vagyok, 1 hónapja dolgozom olyan munkahelyen, amilyenre vágytam, többet keresek, mint az előző munkahelyemen, kellemes, barátságos légkör, nincs megszabva a WC szünet stb.

Csak egy a baj: a kolléganőim.

Félre értés ne történjen, senkit sem nézek le.

Csakhogy én párkapcsolatban élek, nem vagyok elhanyagolt, barátom se az, sőt!

Mindketten nagyon figyelünk az egészséges étkezésre, mozgásra, tisztaságra stb.

Én viszek ebédet és uzsonnát, vacsorázni, reggelizni itthon szoktam.

Csakhogy a kolléganőim nem ilyenek, büfé-fornetti, csoki, süti, otthon csinálnak sütit és azt behozzák, és megkínálnak.

Első héten elfogadtam 1-1 szeletet, mert azt hittem, hogy így üdvözölnek és jól is esett.

csakhogy itt az a szokás, hogy minden napra süt valaki és behozza, és azt esszük meg ebéd előtt.

Nos én nem kértem, és annyira megsértődtek rám, hogy az hihetetlen.

Szerintük én lenézem őket, mert ők ilyeneket esznek, és különcnek érzem magam, én vagyok a miss tökély.

De ez nem így van, csak én megszoktam, hogy így élünk és így érzem jól magam.

Sütöttem zabpelyhes-vörös áfonyás kekszet, be is hoztam, erre ugye nem azt várod, hogy holnap mi is ilyen drága sütit süssünk, mert nekünk erre nincs pénzünk.

Nem kötözködésképpen, mert semmi közöm hozzá, de kb minden nap 1500Ft-ot elcsesznek kávéra, kólára és még sorolhatnám.

De én nem is várom el, hogy hozzanak, sőt az lenne a legjobb, ha mindenki hozna magának kaját és kész, de ez nincs így.

Kezdem magam rosszul érezni itt, nem tudok váltani, örülök, hogy felvettek, de ez így nem jó, én mindig is vidám, jó kedélyű voltam, aki a párjával este megy egy jót futni, hazafelé sétálnak, beszélgetnek, itthon takarítok, mosok, főzök, de most semmihez sincs kedvem és kezd a páromnak is feltűnni, hogy vmi nincs rendben.

Éjszakánként sírok,hogy ez borzasztó, kicsinál 4 kolléganőm, de borzasztóan megyek be minden nap. Gyomorgörcs, idegesség, hányinger, hasmenés, és egyre többet hibázok, kialvatlan, nyúzott vagyok, amit már sminkkel se tudok eltüntetni, ötletek?


2014. aug. 17. 19:09
1 2
 11/11 Vadkorte81 ***** válasza:
Az a baj hogy hagyod hogy befolyasoljanak ezek a dolgok.Felnott emberek vagyok.Tudom hogy zavaro lehet a legkor,de miert akarnal ilyen emberekkel joban lenni?Latszolag nem lenne semmi hasznod beloluk.En a helyedben ramasznek mind a 4-re.Ott keszitenem ki oket ahol tudom.....szedd ossze magad es allj talpra ebbol a helyzetbol..mert miota erdekli a farkast hogy mit gondolnak rola a birkak?...
2014. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!