Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban súlyos a munkanélkülis...

Valóban súlyos a munkanélküliség, vagy aki keres talál?

Figyelt kérdés
"Többszázezer minimálbérért kényszermunkára ítélt ember , mert kozmetikázni kell a munkaerőpiaci adatokat...Ugyanis valós , versenyszférában lévő munka alig akad..."
2013. nov. 21. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Én azt vettem észre, hogy bár még tanulok, de szakmámon belül kezdenek egyre jobb lehetőségek lenni. Diplomázó ismerőseim mind dolgoznak, meg állásajánlatokat kapnak. Én is kaptam már ajánlatot is, csak jelenleg suli mellett nem vállalhattam el.


Persze ehhez kell azért némi ismeretség, el kell menni pár helyre, 1-2 hónap gyakorlatra egyetem alatt, de megéri, mert ha látják hogy jól dolgozom, és emberileg is kijövünk, akkor hamarabb fognak nekem szólni, míg egy álláshirdetésre 100-ból 1 leszek.

2013. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem tudom miért kell lepontozni, csak azért mert leírom hogy bizonyos szakmákon belül vannak lehetőségek...
2013. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces, hogy engem már egy ideje ezekre a közmunkaprogramos cuccokra is behívnak, de még ott is mindig mást vesznek fel, úgy látszik, olyan lúzer vagyok, a kutyának sem kellek. :D

Nálunk amúgy is nagyon kevés a munka, ha nagyritkán van is valami, akkor olyan egészségtelen, vagy fizikailag annyira megterhelő és olyan minimális összeget fizetnek, hogy tényleg csak végszükség esetén vállalja az ember, ha egy mód és lehetőség van rá, akkor nem.

2013. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!