Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ennyi hazug ember...

Miért van ennyi hazug ember mostanában?

Figyelt kérdés
A baráti körben, munkahelyen és sajnos a családban is azt vettem észre, hogy kezd elharapózni ez a dolog. Az emberek egymás képébe hazudnak, pusztán érdekek vagy épp érdektelenség miatt... Pár hónap alatt már a 3. emberben kellett csalódnom a szűk környezetemből.

2013. nov. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy uj dolog, ez vegigkiserte az emberiseg tortenelmet. Mindenki hazudik, kicsit, nagyot, maganak, masoknak,az adohivatalnak, stb., ez egy teljesen termeszetes emberi viselkedes. Nem allitom hogy buszkek lehetunk ra de igy van.

A folyamatos hazudozas es az emberi inkompetencia a ket fo oka annak hogy ilyen vacak helyzetben van a vilag.

2013. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem rossz helyen dolgozol. :)


Egyébként ha jobban megnéznéd az embereket, meglátnád bennük, hogy többnyire igazat mondanak. És ez jó.

2013. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"többnyire igazat mondanak "

Az aranyokat nem hinnem hogy le lehetne merni, de van egy erzesem hogy mire eljon az ebedido lagalabb 5 hazugsagot mondott minden polgar.

#2 kivetelevel persze :)

2013. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hazudtam, hazugok és sajnos de valószínűleg hazudni is fogok életem során

Már kis gyerekként megtanultam hazudni úgy ,hogy igazságnak látszódjon

Sajnos ez van én így hazugságok révén tudtam sokszor megvédeni magam :/

2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!