Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fogják végre fel adni...

Mikor fogják végre fel adni és békén hagyni engem?

Figyelt kérdés

új munkahelyem van egy ideje, kis cég, és a koléganők akikkel egy műszakban dolgozom állandóan belém akarnak kötni, hogy hátha valami veszekedés vagy ilyesmi... persze én az ilyen dolgokat sose vettem fel, de mindig új és új támadási felületet próbálnak ki, ha látják az egyik kudarcot vallot. már "kivesézték" így a családomat, a hobbimat, a főzési tudásom, a szórakozásom, a "párkacspolatomat" és jelenleg a baráti kapcsolataimról kezdenek áttérni a barátaim baráti kapcsolataira...

türelmem vetekszik a dalai lámáéval, viszont kezd egy kicsit idegesíteni. persze nekik továbbra is tiszta póker fész és közöny, hátha hamarabb megunják.. de szerintettek mikor? kinek vannak még ilyen rosszmájú-vagy minek nevezzem- kollégái?


2013. okt. 8. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8: És? Hadd hőbörögjenek! Miért akarod, hogy szeressenek? Az nem megy, nem szerethet mindenki. De békén fognak hagyni, az már valami, nem?
2013. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

már kezdik feladni... ma újra akarták futni a főzés tudományos kört, de mindek után olyat "hazudtam" amit tudtam hogy megfelel nekik így néma csend következett.. majd a másik kollegina párkapcsolatát kezdték el elemezni..


az a baj hogy ha meg is sértődnek csak mondják a magukét mint a cigány asszony, akitől visszautasítod a jóslást..

2013. okt. 9. 00:08
 13/15 Angelik@ ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Minden munkahelyen van pár életunt r.banc aki szét csipked, ha engeded. Majd jön másik és aztán arra szállnak rá. Nehéz ilyenkor higgadtnak maradni, de kiképezném őket ha sokáig rontanák a kedvem.
2013. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a genetikailag kevertvérű országokra jellemző ez a mentalitás. Ilyen az USA és Magyarország is. Nevezd az ilyen kollegákat inkább birkának,ez birka mentalitás.
2013. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Hogy mi? :-o

Kifejted ezt, hogyan kötődik a kevertvérűséghez? És hogy mi ebben a viselkedésben a birkaság?

2013. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!