Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fogják végre fel adni...

Mikor fogják végre fel adni és békén hagyni engem?

Figyelt kérdés

új munkahelyem van egy ideje, kis cég, és a koléganők akikkel egy műszakban dolgozom állandóan belém akarnak kötni, hogy hátha valami veszekedés vagy ilyesmi... persze én az ilyen dolgokat sose vettem fel, de mindig új és új támadási felületet próbálnak ki, ha látják az egyik kudarcot vallot. már "kivesézték" így a családomat, a hobbimat, a főzési tudásom, a szórakozásom, a "párkacspolatomat" és jelenleg a baráti kapcsolataimról kezdenek áttérni a barátaim baráti kapcsolataira...

türelmem vetekszik a dalai lámáéval, viszont kezd egy kicsit idegesíteni. persze nekik továbbra is tiszta póker fész és közöny, hátha hamarabb megunják.. de szerintettek mikor? kinek vannak még ilyen rosszmájú-vagy minek nevezzem- kollégái?


2013. okt. 8. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hmmm, érdekes, hogy ők mennyi mindent tudnak rólad, te meg semmit sem róluk, amit esetleg te is szóba tudnál hozni...


Amúgy te vmi libatelepen dolgozol, hogy ennyi van belőlük körülötted?

2013. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
pofont nekik!
2013. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ez csak M.o.-on jellemzo, hogy ennyi bunko van, akik azzal foglalkoznak, hogy masokat kicsinaljanak. Amiota kulfoldon elek, azota nem is hallottam ilyesmirol. Megoldas: Koltozz kulfoldre, ahol ertelmesebb emberek elnek.
2013. okt. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es. azért tudnak ennyi mindent rólam mert folyton kérdeznek, de ha meg nem válaszolok azon kezdenek el ripakodni, így max egy két szóban válaszolok nekik ez bőven elég.

az egyik hölgy különösen a kedvencem, a nagyotmondó: mikor megtudta a szüleim elváltak és anyum elköltözött mikor "felnőttük" akkor egyből rákezdett hogy óh hát ő el se tudná képzelni hogy magára hagyja a gyerekeit, meg milyen anya az ilyen, meg miylen család, ő bezzeg mindent megtud a lányaival beszélni, semmit se titkolnak blablabla... mindenre rákontrázik... ha csak annyit elejtesz hogy front van és fáj a fejed akkor már egyből kezdi hogy hát neki már két hete folyamatosan fáj a feje meg szédül, meg mindig vérzik az orra...lehet az a bajuk hogy falusiak és túlsokat vannak a libákkal :D

2013. okt. 8. 01:27
 5/15 A kérdező kommentje:
előző cégnél nem volt semmi gond -igaz nagyobb volt, így az ilyeneket simán el lehetett kerülni-
2013. okt. 8. 01:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Én 4 dolgot tennék.

1. Amikor rólam érdeklődnek, visszaérdeklődnék.

2. Bizonyos szint után meg nem avatnám be őket. Megsérted avval a barátaid és a családtagjaid intimszféráját, ha elmondasz mindent, amit róluk kérdezgetnek. Mondd, hogy a kérdezett emberek nem adtak rá felhatalmazást, hogy ezt eláruld róluk.

3. Sokmindenre ezeket felelném:

A) Nézd, ez a téma engem egyáltalán nem érdekel. Nem beszélhetnénk másról?

B) Nézd, lehet, hogy ne beszélgessünk, és a munkámra koncentrálhassak? Köszönöm.

C) Nézd, nekem nincsen kedvem beszélgetni.

D) Nem akarlak ezekbe a dolgokba beavatni.


4. Amikor valamit leszólnak, akkor büszkén kihúznám magam, és azt mondanám: ugye, milyen klassz?:)


Próbáld ki, ma egész nap csináld így, és mondd meg, mi lett!:)

2013. okt. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem vagy te egy kicsit lotyogós? Ennyi infót 5-év alatt nem tudtak meg rólam a munkatársaim, sőt még a haverjaim többsége sem.:D
2013. okt. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok lotyogos..


a listából ha bármelyiket csinálnám egyből jönne a höbörgés.. multkor az egyik témán már egy picit felkaptam a vizet (hobbi) mert az egyik hölgy azt mondta rá szerinte ez hülyeség. én meg visszakérdeztem fennhangon hogy miért is? erre már nem tudott válaszolni csak ujra elismételte hogy hülyeség (mire megint megkérdeztem hogy miért) és duzzogva dolgozott tovább.


de a másik má multkor ugy nyitotta a beszélgetést, hogy hogy hogy nincs barátom csaknem "lezbi" vagyok?

2013. okt. 8. 09:53
 9/15 Salx Narval ***** válasza:
Erre mondjuk azt válaszoltam volna, hogy magánügy a kérdés második felét viszont kikértem volna magamnak. Persze ha már az elején belementél a bratyizásba, nehéz utólag távolságtartóan viselkedni, de azért mindennek van határa, had duzzogjanak, majd megunják.
2013. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3: Jó, azért a külföld az az egész világ. Melyik országról van szó, hol élsz?
2013. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!