Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, megutálnak majd?

Mit gondoltok, megutálnak majd?

Figyelt kérdés
Olybá tűnik, hogy egy év munkakeresés és megannyi pofon, csalódás után sikerül egy multihoz elhelyezkednem, ahova ismerős által, protekcióval kerülök be. A helyzetemet kissé rontja, hogy a cégnél leépítés van, hetente válnak munkanélkülivé az emberek, mindenféle ok nélkül, és megmondom őszintén, mindennek közepette én meg pofátlanul odamegyek. Sajnos már nem válogathattam, mert szükségem van a pénzre, de félő, hogy a kollégáim megfognak utálni, és én leszek az "aki benyalta magát". Mit gondoltok? Voltatok már hasonló szituációban?
2013. okt. 6. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2013. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül szorgalommal és nyitottsággal kompenzálnod, akkor talán csak átmenetileg fognak utálni. A lényeg, hogy az esetleges pletykákat és beszólásokat ne reagáld le, ne szólj vissza mérgesen, mert az csak ront a helyzeten.
2013. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért vettek fel, mert ismerős segített? Milyen hely az, ahol kevésbé protekciós embereket kirúgnak, akiket meg mondanak felvesznek..? Ha rád van pénz arra miért nem volt, akit kirúgtak? Fura egy helyzet.. De reménykedj abban, hogy nem látnak bele a szennyesbe ennyire a kollégák, így nem fogják tudni, hogy te hogy kerülhettél oda. Egyáltalán kerestek ilyen pozícióra embert vagy csak felvettek téged, mert muszáj volt? Ha kiírt pozíció volt - és emellett más részeken meg leépítés van - akkor kit érdekel, hogy ismerős segített?
2013. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság nemigen lehet erkölcsi skrupulusokat mérlegelni állásügyben.
2013. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!