Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezt direkt csinálj...

Szerintetek ezt direkt csinálja? Mit gondoltok erről? Ti megharagudnátok ezért?

Figyelt kérdés
Szóval 9.-es lettem, új osztály meg minden. Az egyik lánnyal jóban lettem, (én is lány vagyok) aranyos, kedves, jófej. Néha elmegyünk ide-oda, ő is mondta már nekem, hogy tök jól kijövünk egymással. Egész jó barátnők lettünk. Amikor ő beteg volt, megkért h mondjam el neki az órai anyagot meg a leckéket. Minden nap megírtam neki, lefényképeztem a füzeteim stb. Aztán most meg én vagyok beteg és kértem tőle a leckét, először csak egy sms-t írtam neki tegnapelőtt de nem reagált rá semmit. Aztán most fel is hívtam, de nem vette fel, kicsengett, aztán hangposta egy idő után. Szerintetek direkt nem válaszol? Vagy csak nem vette észre? Vagy miért ilyen? Én nem tudom elképzelni, h vki 2 napig ne nézze a telóját és ne vegyen észre egy sms-t. De lehet csak elfogyott a pénze és nem tud visszaírni most meg nincs nála a telefonja.. Nem tudom. Az előző osztályomba is ugyanez volt tavaly. Én mindig segítettem a barátnőmnek ő meg nekem sose.. Ezért félek h megint ez van. Még azt is el tudom képzelni, hogy esetleg ő haragudott meg rám, mert van még egy lány az osztályból akivel elég jóban vagyok és táncon megkért h legyek én a párja, és igent mondtam, mert a másik csajnak, a barátnőmnek már volt párja, csak nem tudta, hogy van-e ma suliba. És megkért, hogy ha a párja nincs ma, akkor legyek én. De végül jött a párja és így én annak a másik lánynak lettem a párja, és mondtam a barátnőmnek hogy itt van az ő párja, menjen hozzá. Lehet hogy úgy vette, h én nem akarok az ő párja lenni. Nemtudom.. kicsit hülyeség, de már minden eszembe jut. de amúgy utána nem viselkedett úgy, mint aki bármiért haragudna. Vagy én eltúlzom ezt az egészet?
2013. okt. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Atyám, ez a "párja-sztori" tökre érthetetlen! Nem is értem, minek írtad le. Bármilyen tinis sértődés az oka, szerintem nagy bunkóság tőle, hogy nem teszi meg, amit kérsz, mikor te is megtetted neki szó nélkül. Szerintem ez a csaj nem barát, hanem élősködő.
2013. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Najó, tényleg elég érthetetlenül írtam le. Meg nem is lényeg. de szerintem nincs semmi baja velem.. és nem tudom h ezt direkt csinálja-e vagy sem. Lehet hogy csak nem látta hogy hívtam vagy valami..
2013. okt. 3. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tovabbra se hiv vissza vagy ir, akkor inkabb kerj meg valaki mast, hogy segitsen bepotolni az anyagot. Majd figyeld meg a "baratnodet". Ha nem erdeklodik irantad es altalaban csak a felmerok, felelesek es hazileadasok korul erzed, hogy mennyire "szeret" es szuksege van rad akkor inkabb hanyagold a tarsasagat. Majd ird le, hogy mi lett a baratsagotokbol.

15\L

2013. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már írt, hogy majd odaadja a leckét.
2013. okt. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!